Kubki ceramiczne 400 ml 4 szt.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ Zestaw 4 kubków o pojemności 400 ml - Zestaw czterech kubków z uchem do picia napojów, idealnych do codziennego użytku. Kubki mają wymiary 12 x 8,7 x 11 cm. Maksymalna pojemność każdego kubka wynosi 400 ml, jednak dla komfortu użytkowania zalecana pojemność to 270 ml, zgodnie z informacją podaną na etykiecie. Kubki są idealne do picia herbaty, kawy, kakao oraz innych napojów. Zapakowane w opakowanie prezentowe.
✅ Wykonane z ceramiki - Wykonane z najwyższej jakości ceramiki w czterech różnych kolorach. Posiadają oryginalny, tłoczony dekor na powierzchni. Odpowiednio użytkowane posłużą długie lata.
✅ Uniwersalne zastosowanie - Idealne do picia herbaty, kawy, kakao oraz innych napojów. Świetnie sprawdzą się dla każdego miłośnika kawy.
✅ Nadają się do zmywarki - Kubki wyczyścimy w łatwy sposób, gdyż nadają się do mycia w zmywarce do naczyń.
✅ Wygodny uchwyt - Wyposażone w ergonomiczny uchwyt, który dobrze leży w dłoni, zapewniając wygodę podczas użytkowania.
Zestaw czterech kubków w prezentowym opakowaniu. Idealnie nadają się do picia kawy, kakao, herbaty i innych napojów. Przydatne w każdym domu, zarówno podczas codziennych spotkań, jak i wyjątkowych okazji. Łatwe w czyszczeniu i użytkowaniu. Prosty i klasyczny kształt sprawia, że efektownie prezentują się na stole. Oryginalny produkt marki Vilde. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Długość | 12 cm |
| Waga (g) | 1720 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 24 |
| Kolor dominujący | wielokolorowy |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 24 |
| Materiał | ceramika |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 10 |
| Wysokość | 11 cm |
| Waga gabarytowa (g) | 960 |
| Pojemność | 400 ml |
| Liczba sztuk w opakowaniu dla jednostki standardowej | 4 |
| Szerokość | 8,7 cm |