Kubki ceramiczne SERCE 210 ml 2 szt.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ EFEKTOWNE - Zestaw dwóch kubków do picia kawy lub herbaty o pojemności 210 ml. Średnica kubka wynosi 8,8 cm a wysokość 6 cm.
✅ CERAMICZNE - Wykonane z wysokiej jakości ceramiki w białym kolorze. Posiada delikatne zdobienie z motywem linii i serduszek.
✅ WYGODNE - Kubki posiadają wygodne uchwyty, które ułatwią użytkowanie. Uchwyt pewnie leży w dłoni.
✅ UNIWERSALNE - Idealnie sprawdzą się do herbaty, kawy, kakao oraz innych napojów. Możemy pić w nich napoje zimne oraz gorące. Utrzymane w minimalistycznym stylu, pięknie prezentują się na stole wraz z inną zastawą.
✅ ŁATWE UŻYTKOWANIE - Kubki nadają się do mycia w zmywarce do naczyń. Można stosować w mikrofalówce.
Zestaw dwóch kubków z motywem serduszek. Wykorzystamy je do picia napojów. Niezwykle uniwersalne zastosowanie sprawi, że będą często używane. Przydatne w każdym domu, zarówno podczas codziennych spotkań jak i wyjątkowych okazji. Łatwe w czyszczeniu i użytkowaniu. Prosty i klasyczny kształt sprawi, że efektownie prezentuje się na stole. W naszej ofercie znajdują się również inne elementy z serii Serduszka. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Pojemność | 210 ml |
| Waga gabarytowa (g) | 241.5 |
| Szerokość | 8,8 cm |
| Istotne informacje | Nadaje się do mikrofalówki|Nadaje się do zmywarki |
| Średnica | 8,8 cm |
| Liczba sztuk w opakowaniu dla jednostki standardowej | 2 |
| Długość | 11,5 cm |
| Tagi | zestaw kubków|kubek do picia |kubek do herbaty|kubek do kawy |
| Rodzaj | Kubek z uchwytem |
| Waga (g) | 351 |
| Kolor dominujący | biały |
| Długość w opakowaniu (cm) | 23,5 |
| Materiał | ceramika |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 7,6 |
| Wysokość | 6 cm |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 9,5 |