Kubki porcelanowe 390 ml 2 szt.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ PRAKTYCZNE - Zestaw dwóch dekorowanych kubków do kawy lub herbaty, każdy kubek ma pojemność 390 ml. Średnica kubka wynosi 8,5 cm a wysokość 9 cm.
✅ PORCELANOWE - Wykonane z wysokiej jakości porcelany, dekorowane motywem serca. Kubki utrzymane w kolorystyce niebiesko, granatowo białej. Odpowiednio użytkowane posłużą długie lata.
✅ WYGODNE - Kubki posiadają wygodny uchwyt, który ułatwi użytkowanie. Uchwyt pewnie leży w dłoni.
✅ UNIWERSALNE - Idealnie sprawdzą się do herbaty, kawy, kakao oraz innych napojów. Możemy pić w nich napoje zimne oraz gorące. Utrzymane w modnej kolorystyce, kubki posiadają nowoczesne wzornictwo i pięknie prezentują się na stole wraz z inną zastawą.
✅ ŁATWE UŻYTKOWANIE - Kubki nadają się do mycia w zmywarce do naczyń. Można stosować w mikrofalówce. Zapakowane w pudełko, więc świetnie sprawdzą się na prezent dla bliskich.
Zestaw dwóch kubków z motywem serca. Wykorzystamy je do picia napojów. Niezwykle uniwersalne zastosowanie sprawi, że będą często używane. Przydatne w każdym domu zarówno podczas codziennych spotkań jak i wyjątkowych okazji. Łatwe w czyszczeniu i użytkowaniu. Prosty i klasyczny kształt sprawi, że efektownie prezentują się na stole. Kubki są świetnym pomysłem na prezent dla bliskich. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Długość w opakowaniu (cm) | 23 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 9 |
| Kolor dominujący | niebieski |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 10 |
| Materiał | porcelana |
| Waga gabarytowa (g) | 345 |
| Wysokość | 9 cm |
| Liczba sztuk w opakowaniu dla jednostki standardowej | 2 |
| Pojemność | 390 ml |
| Średnica | 8,5 cm |
| Waga (g) | 700 |