Kubki porcelanowe WHITELINE 370 ml 2 szt.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ PRZYDATNE - Zestaw dwóch kubków z łyżeczkami i podstawkami bambusowymi w prezentowym opakowaniu. Kubki mają maksymalną pojemność 370 ml, długość z uchwytem 13 cm, średnicę 10 cm i wysokość 9 cm. Podstawki mają średnicę 12 cm, a łyżeczki mają długość 12,5 cm.
✅ SOLIDNE - Kubki i łyżeczki wykonane z wysokiej jakości porcelany w białym kolorze. Kubki posiadają eleganckie, tłoczone zdobienia na powierzchni. Podstawki wykonane z naturalnego drewna bambusowego. Odpowiednio użytkowane posłużą długie lata.
✅ ŁATWE UŻYTKOWANIE - Kubki oraz łyżeczki wyczyścimy w łatwy sposób, nadają się do mycia w zmywarce do naczyń. Dodatkowo, w kubku można podgrzewać napoje w mikrofalówce (bez podstawki).
✅ ORYGINALNY DESIGN - Utrzymane w eleganckim stylu z efektownym tłoczeniem. Pięknie prezentują się na stole wraz z inną zastawą.
✅ WYGODNE - Kubki wyposażone w wygodne uchwyty, które ułatwią użytkowanie. Uchwyty wygodnie leżą w dłoni. Podstawki ochronią stół przed uszkodzeniami oraz zarysowaniem.
Zestaw dwóch kubków z podstawkami i łyżeczkami. Sprawdzą się do picia kawy, herbaty, ziół, kakao i innych napojów. Niezwykle uniwersalne, posiadają elegancki design. Prosty i klasyczny kształt sprawia, że kubki są bardzo wygodne w użytkowaniu. Idealnie sprawdzą się w użytku domowym. Można stosować je na co dzień. Łatwe w czyszczeniu i użytkowaniu. Zapakowane w prezentowym opakowaniu. Idealny pomysł na prezent. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Pojemność | 370 ml |
| Liczba sztuk w opakowaniu dla jednostki standardowej | 2 |
| Szerokość | 12 cm |
| Długość | 14 cm |
| Waga (g) | 909 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 26,5 |
| Kolor dominujący | biały |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 21,5 |
| Materiał | porcelana |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 9,5 |
| Wysokość | 11 cm |
| Waga gabarytowa (g) | 819 |