Kubki szklane białe 300 ml 6 szt.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ Zestaw 6 kubków o pojemności 300 ml - Zestaw sześciu kubków z uchem do picia napojów, idealnych do codziennego użytku. Kubki mają wymiary 11 x 8 x 9 cm. Kubki są idealne do picia herbaty, kawy, kakao oraz innych napojów.
✅ Wykonane ze szkła - Wykonane z najwyższej jakości szkła opalowego w kolorze białym. Szkło opalowe swoim wyglądem przypomina porcelanę. Odporne na temperaturę do +100°C. Odpowiednio użytkowane posłużą długie lata.
✅ Uniwersalne zastosowanie - Idealne do picia herbaty, kawy, kakao oraz innych napojów. Świetnie sprawdzą się dla każdego miłośnika kawy.
✅ Nadają się do zmywarki i mikrofalówki - Kubki wyczyścimy w łatwy sposób, gdyż nadają się do mycia w zmywarce do naczyń. Można podgrzewać w nich napoje w kuchence mikrofalowej.
✅ Wygodny uchwyt - Wyposażone w ergonomiczny uchwyt, który dobrze leży w dłoni, zapewniając wygodę podczas użytkowania.
Zestaw sześciu kubków idealnych do picia kawy, kakao, herbaty i innych napojów. Przydatne w każdym domu, zarówno podczas codziennych spotkań, jak i wyjątkowych okazji. Łatwe w czyszczeniu i użytkowaniu. Prosty i klasyczny kształt sprawia, że efektownie prezentują się na stole. Oryginalny produkt marki Vilde. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Pojemność | 300 ml |
| Liczba sztuk w opakowaniu dla jednostki standardowej | 6 |
| Szerokość | 8 cm |
| Długość | 11 cm |
| Waga (g) | 1856 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 27 |
| Kolor dominujący | biały |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 16,5 |
| Materiał | szkło |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 10 |
| Wysokość | 9 cm |
| Waga gabarytowa (g) | 720 |