Kwietnik metalowy czarny 3-poziomowy 33x24x57 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ EFEKTOWNY - Stylowy kwietnik 3-poziomowy z trzema osłonkami na doniczki. Kwietnik po rozłożeniu ma wymiary 33 x 24 x 57 cm. Każda osłonka ma wymiar 14 x 12,5 cm i może pomieścić doniczki o maksymalnej średnicy 13,5 cm.
✅ WYTRZYMAŁY - Wykonany z najwyższej jakości metalu w matowym, czarnym kolorze, jest solidny i stabilny. Osłonki posiadają ryflowane powierzchnie.
✅ REGULOWANY - Posiada konstrukcję umożliwiającą obracanie i regulowanie stelaży z osłonkami, co pozwala dostosować go do różnych powierzchni, na których ma być umieszczony.
✅ DEKORACYJNY - Kwietnik sprawdzi się doskonale do przechowywania roślin żywych oraz sztucznych. Dzięki niemu możemy w atrakcyjny sposób wyeksponować kwiaty oraz rośliny na balkonie lub tarasie. Jest idealny do domu i biura.
✅ INDUSTRIALNY STYL - Utrzymany w modnym, industrialnym stylu typu loft. Będzie pasował do każdego wnętrza, nadając mu wyjątkowego charakteru i stanowiąc efektowną dekorację.
Wyjątkowy kwietnik z osłonkami na kwiaty będzie stanowić niezwykłą ozdobę każdego pomieszczenia w którym go umieścimy, np. salonu, kuchni, jadalni, przedpokoju, a także biura, gabinetu czy poczekalni. Rośliny umieszczone na nim tworzą efektowną kompozycję. Użyte materiały pozwolą na łatwe utrzymanie kwietnika w czystości. Pasuje do każdego wnętrza, pięknie prezentować się będzie w pomieszczeniach klasycznych, nowoczesnych oraz glamour. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 17 |
| Kolor dominujący | czarny |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 16 |
| Materiał | metal |
| Waga gabarytowa (g) | 2584 |
| Wysokość | 57 cm |
| Szerokość | 24 cm |
| Długość | 33 cm |
| Waga (g) | 1258 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 57 |