Kwietnik ogrodowy plastikowy czarny spiralny 53x43,5x32,5 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ SPIRALNY - Oryginalny kwietnik kaskadowy w kształcie spirali z sześcioma miejscami na zasadzenie rośliny. Kwietnik ma wymiary 53 x 43,5 x 32,5 cm. Z jego pomocą w piękny sposób wyeksponujesz rośliny w swoim ogrodzie.
✅ WYTRZYMAŁY - Wykonany z najwyższej jakości tworzywa w kolorze czarnym. Tworzywo, którego użyto do produkcji kosza jest w 90% pozyskane z recyklingu. Kwietnik w 100% nadaje się do ponownego recyklingu. które jest odporne na warunki atmosferyczne. Łatwy do czyszczenia, wystarczy go spłukać wężem ogrodowym. Odpowiednio użytkowany będzie służył nam przez wiele lat.
✅ ODPORNY - Kwietnik jest odporna na warunki atmosferyczne. Nie straszny mu deszcz, wiatr i promieniowanie słoneczne. Może być użytkowany na zewnątrz przez cały rok.
✅ UNIWERSALNY - Kwietnik do zastosowania na zewnątrz pomieszczeń. Sprawdzi się dla roślin żywych oraz sztucznych. Z jego pomocą stworzysz niepowtarzalne kompozycje kwiatowe. Świetnie sprawdzi się w ogrodzie, na tarasie, balkonie lub przed domem np. na podjeździe lub przy drzwiach wejściowych.
✅ DEKORACYJNY - Umieszczone w nim rośliny i kwiaty będą stanowić wyjątkową ozdobę balkonu, tarasu lub ogrodu. Doniczka będzie efektownym elementem dekoracyjnym.
Wyjątkowy kwietnik pozwoli stworzyć niepowtarzalne kompozycje kwiatowe. Będzie stanowić niezwykłą ozdobę ogrodu lub domu. Z jego pomocą wyeksponujesz rośliny oraz zioła. Idealny dla roślin żywych oraz sztucznych. Dzięki użytemu materiałowi będzie łatwy w utrzymaniu czystości, możemy wyczyścić go przy użycia węża ogrodowego. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Wysokość | 32,5 cm |
| Szerokość | 43,5 cm |
| Długość | 53 cm |
| Waga (g) | 1300 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 53 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 43,5 |
| Kolor dominujący | czarny |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 32,5 |
| Materiał | tworzywo |
| Waga gabarytowa (g) | 12154.67 |