Ładowarka 2-kanałowa TELESIN do Insta360 X4 + etui kart
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dwukanałowa ładowarka TELESIN do Insta360 X4
Ładowarka zaprojektowana specjalnie dla kamery Insta360 X4 to praktyczne akcesorium, które umożliwia jednoczesne ładowanie dwóch akumulatorów i przechowywanie kart pamięci TF. Pozwala odnowić energię akumulatora w zaledwie 75 minut, dzięki wsparciu technologii PD3.0. Dodatkowo ładowarka jest mała i lekka, co ułatwia przenoszenie, a wskaźnik świetlny pozwala na błyskawiczne sprawdzenie statusu naładowania.
Bezpieczeństwo użytkowania
Ładuj akumulator insta360 X4 nie tylko szybko, ale również bezpiecznie. Ładowarka oferuje szereg zabezpieczeń, w tym przed prądem przetężeniowym, zwarciem, przeładowaniem, czy przegrzaniem. W rezultacie możesz mieć pewność, że akumulator nie zostanie uszkodzony w trakcie ładowania.
Przenośna konstrukcja
Dzięki niewielkim rozmiarom i lekkiej konstrukcji ładowarka jest idealna do zabrania w podróż, zapewniając użytkownikowi wygodę i łatwość transportu. Obsługuje ładowanie z gniazda samochodowego oraz mobilnych źródeł zasilania np. powerbanku, co pozwala na naładowanie akumulatora w dowolnym miejscu i czasie. Niezależnie od tego, czy jesteś w drodze na przygodę, czy kręcisz film w terenie, ładowarka do Insta360 X4 zapewni Ci pełną swobodę działania i gotowość do rejestrowania niezapomnianych chwil.
W zestawie
- dwukanałowa ładowarka
- kabel ładowania USB-A do USB-C
- instrukcja obsługi
| Producent | Telesin |
|---|---|
| Model | S0-BCG-07-TIS |
| Waga | 84 g |
| Wymiary | 76 x 60 x 43 mm |
| Napięcie wejściowe | 5V/3A, 9V/3A, 12V/2A (szybkie ładowanie) |
| Napięcie wyjściowe | 4.4V/3A |
| Temperatura robocza | 0°C ~ 40°C |
| Czas ładowania | 75 min (należy korzystać z adaptera 12V/2A lub o wyższym napięciu) |
Dane techniczne
| Kompatybilność | Insta360 |
| Mail producenta | info@telesin.com |
| Kod osoby odpowiedzialnej | INNPRO |
| Box length | 13,50 |
| Kraj producenta | CN |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | INNPRO Robert Błędowski sp. z o. o. |
| Gross weight | 147 |
| Pobierz instrukcję | https://files.innpro.pl/Telesin/6974944463402 |
| Mail osoby odpowiedzialnej | zgloszenia@innpro.pl |
| HS Code | 8507600090 |
| Miasto producenta | Shenzhen,Guangdong |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | PL |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/photo_and_accessories/sg_photo_and_accessories_photo_accessories.pdf |
| Kod pocztowy producenta | 518000 |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Rybnik |
| Net weight | 30 |
| Ulica producenta | Bantian Street |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 44-200 |
| Box width | 8,50 |
| Kod producenta | Telesin |
| Numer producenta | Block B |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Rudzka |
| Box height | 4,50 |
| Podnumer producenta | Room 526 |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 65C |