Ładowarka TELESIN S0-BCG-11-TGP 3-slot do GoPro Hero 13
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ładowarka na trzy akumulatory do GoPro Hero 13 Black Telesin (S0-BCG-11-TGP)
Ładowarka Telesin S0-BCG-11-TGP to kompaktowe i wydajne urządzenie, które pozwala na jednoczesne ładowanie trzech akumulatorów do GoPro Hero 13 Black. Dzięki zwiększonej mocy proces ładowania jest o 25% szybszy w porównaniu do standardowych ładowarek, co pozwala na szybkie przygotowanie sprzętu do kolejnych nagrań — dla pełnego naładowania 3 akumulatorów wystarczą 2,8 godziny.
Kompaktowa i wygodna w podróży
Smukła i lekka konstrukcja sprawia, że ładowarka bez problemu mieści się w kieszeni lub plecaku, co czyni ją idealnym wyborem dla podróżników i twórców treści. Wbudowany wskaźnik naładowania informuje o aktualnym poziomie energii akumulatorów, a solidna obudowa z ABS zapewnia trwałość i odporność na uszkodzenia.
Inteligentne i bezpieczne ładowanie
Zaawansowana technologia dekodowania pozwala na bezpieczne ładowanie zarówno oryginalnych, jak i zamiennych akumulatorów. System ochrony BMS zabezpiecza przed przegrzaniem, przepięciem, zwarciem i nadmiernym naładowaniem, co znacząco wydłuża żywotność baterii. Ładowarka działa w szerokim zakresie temperatur i pozwala na ładowanie nawet w ekstremalnych warunkach do -15°C.
W zestawie
- Ładowarka na trzy akumulatory Telesin S0-BCG-11-TGP
- Kabel USB-C
- Instrukcja obsługi
| Producent | Telesin |
|---|---|
| Kod producenta | S0-BCG-11-TGP |
| Wejście | 5V⎓3A |
| Wyjście | 4.48V⎓900mA × 3 |
| Temperatura pracy | 5°C – 45°C |
| Materiał | ABS |
| Wymiary | 115 × 59.5 × 24.9 mm |
| Waga | 84 g |
| Kompatybilność | Akumulatory GoPro Hero 13 Black / Telesin Hero 13 |
Dane techniczne
| HS Code | 8507600090 |
| Miasto producenta | Shenzhen,Guangdong |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | PL |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/photo_and_accessories/sg_photo_and_accessories_photo_accessories.pdf |
| Kod pocztowy producenta | 518000 |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Rybnik |
| Net weight | 120 |
| Ulica producenta | Bantian Street |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 44-200 |
| Box width | 12,00 |
| Kod producenta | Telesin |
| Numer producenta | Block B |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Rudzka |
| Box height | 3,50 |
| Podnumer producenta | Room 526 |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 65C |
| Kompatybilność | GoPro |
| Mail producenta | info@telesin.com |
| Kod osoby odpowiedzialnej | INNPRO |
| Box length | 14,50 |
| Kraj producenta | CN |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | INNPRO Robert Błędowski sp. z o. o. |
| Gross weight | 168 |
| Pobierz instrukcję | https://files.innpro.pl/Telesin/6974944463709 |
| Mail osoby odpowiedzialnej | zgloszenia@innpro.pl |