Ładowarka dwukanałowa TELESIN Box do GoPro Hero 9-12
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ładowarka dwukanałowa TELESIN Box do GoPro Hero 12/ 11 / 10 / 9 (szybkie ładowanie)
TELESIN Box przeznaczona do akumulatorów dla kamer GoPro Hero serii 9, 10, 11 i 12 łączy w sobie funkcje odnawiania energii i przechowywania. Ze wsparciem dla szybkiego ładowania jest wszechstronnym narzędziem dla wymagających twórców. Uwaga: produkt nie może być używany jako powerbank. Ładowanie możliwe jest wyłącznie po podłączeniu urządzenia do źródła zasilania.
Funkcja szybkiego ładowania
TELESIN Box jest przystosowany do szybkiego ładowania, dzięki czemu oferuje wyjątkową wydajność. Ładowarka jest w stanie naładować dedykowany akumulator Telesin o pojemności 1750 mAh (do zakupienia osobno), do 75% w zaledwie 30 minut. Pełne ładowanie zajmuje jedynie 90 minut. Standardowe akumulatory GoPro ładowane są do pełna w ciągu 150 minut.
Szeroka kompatybilność
Ładowarka TELESIN Box wspiera protokół PD i jest kompatybilna zarówno z oryginalnymi akumulatorami GoPro, jak i z akumulatorami firm trzecich, jednak funkcja szybkiego ładowania największą wydajność osiąga z dołączonymi do zestawu akumulatorami TELESIN. Urządzenie posiada też dwa sloty na karty pamięci, co umożliwia bezpieczne przechowywanie dodatkowego wyposażenia w jednym miejscu.
Bezpieczeństwo i wygoda
Ładowarka została zaprojektowana z myślą o bezpieczeństwie. Wbudowane wskaźniki stanu naładowania informują o przebiegu procesu, a sam system chroni akumulatory przed nadmiernym ładowaniem, zapobiegając ich uszkodzeniu. Kompaktowe wymiary (67,2×67,2×65,4 mm) oraz możliwość przechowywania akumulatorów sprawiają, Twoja kamera może pracować bez zbędnych przerw!
| Producent | Telesin |
|---|---|
| Kod producenta | FCC-001 |
| Pojemność akumulatora | 1750 mAh |
| Prąd szybkiego ładowania skrzynki ładującej | 2A |
| Napięcie ładowania akumulatora | 4.4V-2A |
| Rozmiar produktu | 67,2×67,2×65,4 mm |
Dane techniczne
| Box length | 8,50 |
| Kraj producenta | CN |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | INNPRO Robert Błędowski sp. z o. o. |
| Gross weight | 40 |
| Pobierz instrukcję | https://files.innpro.pl/telesin/6974944461385 |
| Mail osoby odpowiedzialnej | zgloszenia@innpro.pl |
| HS Code | 8507600090 |
| Miasto producenta | Shenzhen,Guangdong |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | PL |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/photo_and_accessories/sg_photo_and_accessories_photo_accessories.pdf |
| Kod pocztowy producenta | 518000 |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Rybnik |
| Net weight | 25 |
| Ulica producenta | Bantian Street |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 44-200 |
| Box width | 7,50 |
| Kod producenta | Telesin |
| Numer producenta | Block B |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Rudzka |
| Box height | 6,50 |
| Podnumer producenta | Room 526 |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 65C |
| Kompatybilność | GoPro |
| Mail producenta | info@telesin.com |
| Kod osoby odpowiedzialnej | INNPRO |