Ładowarka indukcyjna BASEUS Digital LED Display 20W Qi 2w1
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Podwójna ładowarka bezprzewodowa Qi z wyświetlaczem Baseus Digital LED Display
Ładuj swoje urządzenia przy użyciu technologii Qi. Pomoże Ci w tym ładowarka bezprzewodowa Baseus Digital LED Display, która umożliwia odnawianie energii dwóch urządzeń jednocześnie. Została wyposażona w praktyczny wyświetlacz, jest kompatybilna z urządzeniami z iOS i Androidem, ponadto posiada wielopoziomowy system zabezpieczeń.
Inteligentne ładowanie
Dzięki tej ładowarce możesz oszczędzać czas i bezprzewodowo ładować nawet 2 urządzenia jednocześnie. W ten sposób szybko i wygodnie odnowisz energię smartfonów z Androidem, iPhone’ów czy słuchawek, a ładowarka sama dostosuje optymalną moc do każdego z rozpoznanych urządzeń. Jej maksymalna moc wynosi 20 W.
Wielopoziomowa ochrona
Bezprzewodowa ładowarka marki Baseus została wyposażona w zaawansowany system zabezpieczeń, dzięki któremu nie musisz obawiać się o uszkodzenie ładowanych urządzeń. Produkt chroni m.in. przed przepięciami, prądem przetężeniowym, przeładowaniem czy polem elektromagnetycznym.
Szeroka kompatybilność
Ładowarka umożliwia odnawianie energii wielu różnych urządzeń zgodnych ze standardem Qi. Możesz więc użyć jej do ładowania swojego iPhone’a, ale także smartfonów takich producentów jak Huawei, Samsung czy Xiaomi. Podczas ładowania telefonu bez trudu odnowisz również energię bezprzewodowych słuchawek.
Dobrze zaprojektowana
Ładowarka posiada przezroczysty panel, który nadaje jej futurystyczny charakter i w ciekawy sposób eksponuje wnętrze produktu. Atutem jest też praktyczny ekran, który w czasie rzeczywistym wyświetla moc ładowania. Silikonowa podkładka zapewnia stabilną pozycję ładowarki, dodatkowo dzięki lekkiej konstrukcji i grubości 7 mm bez trudu przechowasz ją w plecaku.
W zestawie
- Podwójna ładowarka bezprzewodowa Qi
- Kabel USB do USB-C (1m)
- Instrukcja obsługi
| Producent | Baseus |
|---|---|
| Model | WXSX010101 |
| Kolor | Czarny |
| Kabel w zestawie | Tak |
| Długość przewodu | 100 cm |
| Interfejs | Type-C |
| Prąd wejściowy | 9V/2A, 12V/2A |
| Waga | Ok. 92 g |
| Kompatybilność | Urządzenia z funkcją Qi |
| Moc | 20 W |
Dane techniczne
| Ilość w kartonie | 70 szt. |
| Kod producenta | Baseus |
| Numer producenta | Building B |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Grafenberger |
| Box width | 9,50 |
| Podnumer producenta | 2nd Floor |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 277 |
| Box height | 3,00 |
| Mail producenta | care@baseus.com |
| Kod osoby odpowiedzialnej | Baseus |
| Moc (W) | 20 |
| Box length | 20,00 |
| Kraj producenta | CN |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | Apex CE Specialists GmbH |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Gross weight | 189 |
| Pobierz instrukcję | https://files.innpro.pl/Baseus/6932172612672 |
| Mail osoby odpowiedzialnej | Info@apex-ce.de |
| HS Code | 8504409590 |
| Miasto producenta | Shenzhen |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | DE |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/gsm_accessories/sg_gsm_accessories_chargers.pdf |
| Kod pocztowy producenta | 2008 |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Düsseldorf |
| Net weight | 97 |
| Ulica producenta | Bantian |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 40237 |