Ładowarka sieciowa UGREEN CD122 18W (biała)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ładowarka sieciowa UGREEN QC 3.0 (biała)
Ładowarka sieciowa UGREEN pozwala na szybkie ładowanie urządzenia, dzięki mocy 18 W. Obsługuje również szybkie ładowanie Quick Charge 3.0, AFC oraz FCP. Dzięki niewielkim rozmiarom oraz wadze możesz mieć ją zawsze przy sobie. Szereg zabezpieczeń gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa.
Błyskawicznie naładuj swoje urządzenie
Za pomocą ładowarki marki UGREEN w krótkim czasie naładujesz swój smartfon! Dzięki mocy 18 W możesz odnowić energię nawet kilka razy szybciej niż w standardowych ładowarkach – wystarczy 30 minut, aby naładować akumulator na poziomie 80%. Co więcej, urządzenie wspiera protokół szybkiego ładowania QC 3.0, AFC i FCP.
Doskonały towarzysz w podróży
Podróż służbowa, wakacje czy w domu – ładowarka UGREEN doskonale sprawdzi się w każdej sytuacji. Kompaktowa i lekka konstrukcja ładowarki – zaledwie około 50 g, sprawia, że możesz zabrać ją ze sobą wszędzie. Bez trudu zmieścisz ją do małej torebki, plecaka czy nawet kieszeni! Jest również kompatybilny ze smartfonami Samsung, Xiaomi, Huawei oraz Sony.
Wielopoziomowa ochrona
Nie musisz obawiać się, że Twoje urządzenia zostaną uszkodzone podczas ładowania! Ładowarka UGREEN została wyposażona w ochronę przed krótkimi spięciami, przegrzaniem, przeciążeniem oraz przepięciem. Ponadto możesz z niej korzystać bez przeszkód niemal w każdym kraju, dzięki zakresowi napięcia na poziomie 100 - 240V.
| Producent | UGREEN |
|---|---|
| Model | CD122 |
| Maksymalna moc | 18 W |
| Wejście | AC 100-240V 50 / 60 Hz 500 mA |
| Wyjście | DC 3.6 - 6.5V / 3A, 6.5-9V / 2A |
| Materiał | PC + ABS |
| Protokół szybkiego ładowania | Quick Charge 3.0, AFC, FCP |
| Waga | około 50 g |
| Kolor | Biały |
Dane techniczne
| Miasto producenta | Shenzhen |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Düsseldorf |
| Kolor | beżowe |
| HS Code | 8504408390 |
| Kod pocztowy producenta | 518000 |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 40549 |
| Standard szybkiego ładowania | Quick Charge 3.0 |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/gsm_accessories/sg_gsm_accessories_chargers.pdf |
| Ulica producenta | UGREEN Building, Longcheng Industrial Park Longguanxi Road, |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Prinzenallee |
| Rodzaj złączy | USB Typ-A |
| Net weight | 68 |
| Numer producenta | Longhua |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 1 |
| Ostatnia dostawa | 19.02.2026 |
| Ilość w kartonie | 196 szt. |
| Kod producenta | UGREEN |
| Kod osoby odpowiedzialnej | UGREEN |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu detalicznym | 1 |
| Box width | 10,00 |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | Ugreen Group GmbH |
| Moc ładowania (W) | 18 |
| Box height | 2,50 |
| Mail producenta | support@ugreen.com |
| Mail osoby odpowiedzialnej | support@ugreen.com |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu hurtowym | 5 |
| Box length | 14,50 |
| Kraj producenta | CN |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | DE |
| Kolejna dostawa | 02.03.2026 |
| Gross weight | 72 |
| Pobierz instrukcję | https://files.innpro.pl/ugreen/6957303811335 |