Ładowarka sieciowa UGREEN CD250 25W + USB-C-USB-C 2m (czarna)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ładowarka sieciowa UGREEN CD250
Teraz możesz jeszcze szybciej naładować wybrane urządzenia. Wyposażona w port USB-C ładowarka UGREEN CD250 obsługuje szybkie ładowanie z mocą do 25 W i wyróżnia się szeroką kompatybilnością. Jest niezwykle kompaktowa i przenośna. Zapewnia też bezpieczeństwo użytkowania. W skład zestawu wchodzi również 2-metrowy kabel USB-C do USB-C.
Szybkie ładowanie Twoich urządzeń
Za pomocą ładowarki CD250 błyskawicznie naładujesz swoje sprzęty. Produkt obsługuje kilka protokołów szybkiego ładowania takich jak na przykład PPS, PD3.0 i QC4.0. Może zasilać urządzenia z mocą nawet 25 W. Co to oznacza w praktyce? Aby całkowicie naładować Samsunga Galaxy S21 Ultra, wystarczą około 63 minuty!
Szeroka kompatybilność
Ładuj swoje urządzenia niemal bez ograniczeń. Ładowarka CD250 jest kompatybilna z większością popularnych smartfonów i tabletów. Za jej pomocą naładujesz na przykład Samsunga S20, Xiaomi Redmi Note 10 i iPhone’a 13.
Możesz mieć ją zawsze pod ręką
Korzystaj z zalet szybkiego ładowania, dokądkolwiek się udasz. Ładowarka jest niesamowicie lekka i niewielka - z łatwością zmieści się w plecaku lub torebce. Możesz więc bez przeszkód zabrać ją do pracy, na uczelnię lub na wakacje!
Bezpieczeństwo użytkowania
Z UGREEN możesz bez obaw ładować swoje urządzenia. CD250 została wyposażona w inteligentny chip, który odpowiada za niezawodną ochronę przed zwarciem, przepięciem, przegrzaniem i prądem przetężeniowym. Zapewnia on bezpieczeństwo zarówno ładowarce, jak i podłączonym do niej sprzętom.
2-metrowy kabel w zestawie
W skład zestawu wchodzi też 2-metrowy kabel szybkiego ładowania USB-C do USB-C. Za jego pomocą wygodnie podłączysz wybrane urządzenia do ładowarki i wydobędziesz jej pełen potencjał! Idealnie sprawdzi się nie tylko w domu, ale też na przykład w podróży.
| Producent | UGREEN |
|---|---|
| Model | CD250 |
| Moc | Do 25 W |
| Interfejs | USB-C |
| Wejście | 100-240 V ~50/60 Hz 700 mA maks. |
| Wyjście | 5 V / 3 A, 9 V / 2,77 A, 12 V / 2,08 A, PPS: 3,3~11 V / 2,25 A |
| Kompatybilność | PD3.0 (PD2.0), QC4.0+ (QC4.0 / QC3.0 / QC2.0), FCP, AFC, PPS |
| Wymiary | 35 x 46 x 29 cm |
| Długość kabla | 2 m |
| Rodzaj kabla | USB-C do USB-C |
Dane techniczne
| Net weight | 122 |
| Numer producenta | Longhua |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 1 |
| Ilość w kartonie | 94 szt. |
| Kod producenta | UGREEN |
| Kod osoby odpowiedzialnej | UGREEN |
| Moc ładowania (W) | 25 |
| Box width | 10,00 |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | Ugreen Group GmbH |
| Standard szybkiego ładowania | Power Delivery, Quick Charge 4.0, AFC (Samsung), FCP (Huawei), PPS |
| Box height | 3,00 |
| Mail producenta | support@ugreen.com |
| Mail osoby odpowiedzialnej | support@ugreen.com |
| Długość (cm) | 200 |
| Box length | 14,50 |
| Kraj producenta | CN |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | DE |
| Długość (m) | 2 |
| Gross weight | 132 |
| Miasto producenta | Shenzhen |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Düsseldorf |
| Rodzaj portów | USB-C |
| HS Code | 8504408390 |
| Kod pocztowy producenta | 518000 |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 40549 |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/gsm_accessories/sg_gsm_accessories_chargers.pdf |
| Ulica producenta | UGREEN Building, Longcheng Industrial Park Longguanxi Road, |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Prinzenallee |