Ładowarka sieciowa UGREEN CD327 Nexode 65W (szara)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ładowarka sieciowa UGREEN 65 W
Ładowarka sieciowa UGREEN umożliwia ładowanie z mocą 65 W. Wspiera wiele protokołów szybkiego ładowania oraz pozwala na podłączenie nawet 4 urządzeń w tym samym czasie. Szereg zabezpieczeń zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa. Ponadto ładowarka wyróżnia się kompaktowym rozmiarem, dzięki czemu możesz zabrać ją ze sobą niemal wszędzie.
Jeszcze szybsze ładowanie
Ładowarka UGREEN pozwoli Ci naładować urządzenia w mgnieniu oka! Produkt obsługuje szybkie ładowanie w standardach Power Delivery, Quick Charge, FCP, AFC, SCP i BC 1.2. Ponadto oferuje ładowanie z mocą sięgająca nawet 65 W. Możesz więc zasilić akumulator iPhone’a 14 do 50% już w 27 minut lub Mac Booka’a Air w 45 minut!
4 porty wyjściowe
Model CD327 został wyposażony w aż 4 porty – 2x USB-C i 2x USB-A, dzięki czemu możesz bez przeszkód ładować wiele urządzeń w tym samym czasie. Ładowarka wyróżnia się również szeroką kompatybilnością. Bez problemu za jej pomocą odnowisz energię w smartfonach (Apple, Huawei, Samsung, Xiaomi), tabletach Apple czy laptopach.
Innowacyjne rozwiązanie
Urządzenie zostało stworzone w oparciu o zaawansowaną technologię GaN II, co wpływa pozytywnie na efektywność ładowania. Dzięki temu rozwiązaniu urządzenie nie przegrzewa się, a także zużywa mniej energii. Ładowarka, dzięki wielopoziomowej ochronie zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa. Gwarantuje ochronę m.in. przed przepięciem, przegrzaniem, przeciążeniem czy krótkimi spięciami.
W zestawie
- ładowarka sieciowa
- kabel zasilający 2 m
| Producent | UGREEN |
|---|---|
| Model | CD327 |
| Wymiary | 71 x 29 x 74.5 mm |
| Wejście | 100~240V, 50/60Hz, 1.8A Max |
| Wyjście | USB-C1/2: 5V / 3A, 9V / 3A, 12V / 3A, 15V / 3A, 20V / 3.25A, PPS: 3.3-21V / 3A, 65 W Max USB A1/2: 5V / 3A, 9V / 2A, 12V / 1.5A, 10V / 2.25A, 22.5 W Max |
| Protokoły szybkiego ładowania | USB-C: PD 3.0, PPS, QC 4.0, SCP, FCP, AFC, BC 1.2 USB-A: SCP, QC 3.0, FCP, AFC, BC 1.2 |
| Moc maksymalna | 65 W |
| Długość kabla | 2 m |
Dane techniczne
| Moc ładowania (W) | 65 |
| Box width | 10,50 |
| Kod osoby odpowiedzialnej | UGREEN |
| Standard szybkiego ładowania | Quick Charge 3.0 |
| Box height | 7,50 |
| Mail producenta | support@ugreen.com |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | Ugreen Group GmbH |
| Rodzaj portów | USB-A, USB-C |
| Box length | 11,50 |
| Kraj producenta | CN |
| Mail osoby odpowiedzialnej | support@ugreen.com |
| Gross weight | 444 |
| Pobierz instrukcję | https://files.innpro.pl/ugreen/6941876221462 |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | DE |
| HS Code | 8504408390 |
| Miasto producenta | Shenzhen |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Düsseldorf |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/gsm_accessories/sg_gsm_accessories_chargers.pdf |
| Kod pocztowy producenta | 518000 |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 40549 |
| Net weight | 400 |
| Ulica producenta | UGREEN Building, Longcheng Industrial Park Longguanxi Road, |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Prinzenallee |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 1 |
| Ilość w kartonie | 36 szt. |
| Kod producenta | UGREEN |
| Numer producenta | Longhua |