Ładowarka sieciowa UGREEN X555 65W GaN + Qi2 15W
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ładowarka sieciowa 2w1 UGREEN X555 USB + 2x USB-C, 65W, GaN
UGREEN X555 to kompaktowe i wydajne rozwiązanie dla tych, którzy chcą szybko ładować do 4 urządzeń jednocześnie. Dzięki mocy 65W, technologii GaN oraz wbudowanej magnetycznej ładowarce Qi2 15W produkt zapewnia błyskawiczne odnawianie energii zarówno w smartfonach, jak i laptopach. Magnetyczna podstawka umożliwia regulację kąta nachylenia i pełny obrót o 360°, zwiększając wygodę użytkowania.
Szybkie ładowanie
2 porty USB-C i jeden USB-A umożliwiają efektywne ładowanie laptopów, tabletów oraz telefonów z pełną mocą do 65W. Obsługa Samsung Super Fast 2.0 45W pozwala już w godzinę naładować Galaxy S24 Ultra, a kompatybilność z PD 65W sprawia, że MacBooki i inne ultrabooki ładują się równie szybko jak przy użyciu oryginalnych zasilaczy.
Certyfikowane ładowanie Qi2 15W
Magnetyczna ładowarka bezprzewodowa Qi2 gwarantuje pełną moc 15W dla iPhone’ów z serii 12-16, co oznacza szybsze i bardziej stabilne ładowanie niż w przypadku niecertyfikowanych rozwiązań. Silne magnesy N48*16 zapewniają pewne mocowanie telefonu, eliminując ryzyko przesunięcia podczas ładowania.
Regulowana podstawka i tryb Standby
Podstawka z możliwością regulacji nachylenia do 65° i pełnym obrotem 360° pozwala na wygodne korzystanie ze smartfona podczas ładowania. Możesz więc swobodnie oglądać filmy i prowadzić wideorozmowy. Umieszczony w poziomie iPhone automatycznie aktywuje tryb Standby, wyświetlając zegar i inne widżety systemowe.
Bezpieczeństwo i szeroka kompatybilność
Zastosowanie technologii GaN sprawia, że ładowarka pozostaje energooszczędna i nie przegrzewa się nawet przy maksymalnym obciążeniu. UGREEN X555 współpracuje z wieloma urządzeniami – od MacBooków i Chromebooków po smartfony Apple, Samsung i Google Pixel, a także słuchawki Bluetooth obsługujące standard Qi.
| Producent | UGREEN |
|---|---|
| Model | X555 |
| Kod producenta | 55321 |
| Moc wyjściowa | 65W |
| Porty | 2x USB-C, 1x USB-A + funkcja ładowarki Qi2 15W |
| Ładowanie bezprzewodowe | Qi2 15W (iPhone 12-16) |
| Obsługiwane protokoły szybkiego ładowania | Samsung Super Fast 2.0 45W, PD 65W |
| Kąt regulacji | 65° (składany), 360° (obrót) |
| Kompatybilność | MacBook Pro/Air, Dell XPS, Chromebook, iPad Pro/Air/Mini, iPhone 8-16, Galaxy S10-S24, Pixel 2-9 Pro, słuchawki Bluetooth |
Dane techniczne
| Mail producenta | support@ugreen.com |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | Ugreen Group GmbH |
| Box height | 11,00 |
| Kraj producenta | CN |
| Mail osoby odpowiedzialnej | support@ugreen.com |
| Box length | 15,00 |
| Pobierz instrukcję | https://files.innpro.pl/UGREEN/6941876253210 |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | DE |
| Gross weight | 729 |
| Miasto producenta | Shenzhen |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Düsseldorf |
| HS Code | 8504408390 |
| Kod pocztowy producenta | 518000 |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 40549 |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/gsm_accessories/sg_gsm_accessories_chargers.pdf |
| Ulica producenta | UGREEN Building, Longcheng Industrial Park Longguanxi Road, |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Prinzenallee |
| Net weight | 728 |
| Kod producenta | UGREEN |
| Numer producenta | Longhua |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 1 |
| Ilość w kartonie | 12 szt. |
| Kod osoby odpowiedzialnej | UGREEN |
| Rodzaje portów | USB-A, USB-C |
| Box width | 11,00 |