Lampa LED PULUZ PU529B
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa LED do aparatu
Lampa generuje naturalne i miękkie białe światło o temperaturze 6500K. PU529B jest zasilana dwiema bateriami AA o niskim zużyciu energii, które należy dokupić oddzielnie. Dzięki ¼-calowemu gwintowi do lampy przymocujesz również uchwyt dla jeszcze większego komfortu użytkowania. Możesz też podpiąć do urządzenia dodatkowe oświetlenie, aby uzyskać lepszy efekt zdjęć i filmów.
Regulacja jasności
Znajdujący się z tyłu lampy przycisk włączania/wyłączania umożliwia też regulację natężenia światła. Przytrzymaj go dłużej, aby zmieniać jasność lampy w zakresie 30%-60%-100%. Dzięki temu zapewnisz fotografowanym ludziom i przedmiotom optymalne oświetlenie.
Szerokie zastosowanie
Lampę LED możesz wykorzystać podczas nagrywania wywiadów, transmisji na żywo lub nagrań w studio. PU529B idealnie sprawdzi się również w trakcie nagrywania ważnych uroczystości, na przykład ślubu. Lampa marki Puluz gwarantuje najwyższą jakość zdjęć i filmów.
| Producent | Puluz |
|---|---|
| Model | PU529B |
| Materiał | Plastik |
| Wymiary | 78,5x66,5x30,5 mm |
| Waga | 60 g |
| Moc | 3 W |
| Napięcie | 3 V |
Dane techniczne
| Ze statywem | Nie |
| HS Code | 9006610000 |
| Miasto producenta | Shenzhen |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | PL |
| Regulowane natężenie | Tak |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/photo_and_accessories/sg_photo_and_accessories_photographic_studio.pdf |
| Kod pocztowy producenta | Futian District |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Rybnik |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 44-200 |
| Net weight | 60 |
| Ulica producenta | Bagua 1st Road |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Rudzka |
| Ilość w kartonie | 200 szt. |
| Kod producenta | Puluz |
| Numer producenta | No.614 Building |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 65C |
| Box width | 7,50 |
| Podnumer producenta | 8/F |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu detalicznym | 1 |
| Box height | 3,50 |
| Mail producenta | service@sunsky-online.com |
| Kod osoby odpowiedzialnej | INNPRO |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu hurtowym | 5 |
| Box length | 11,00 |
| Kraj producenta | CN |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | INNPRO Robert Błędowski sp. z o. o. |
| Kolejna dostawa | 02.03.2026 |
| Gross weight | 90 |
| Pobierz instrukcję | https://files.innpro.pl/Puluz/5907489605328 |
| Mail osoby odpowiedzialnej | zgloszenia@innpro.pl |