Lampa LED PULUZ PU560B RGB
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa LED RGB do aparatu
Puluz to marka idealna dla wymagającego oka. Lampa pracująca nawet do 10h, przy niskiej mocy wyjściowej sprawdzi się podczas długich godzin fotografowania, a magnetyczna konstrukcja ułatwi pracę. Aż 13 rodzajów świetlnych symulacji oraz temperatura barw osiągająca od 2500K do 9000K, wzbogaci każde zdjęcie i stworzy pożądany klimat.
Dostosowanie do scenerii
Lampa Puluz Led RGB to 20RGB, 20 białych i 20 żółtych koralików światła, a także ponad 98 CRI- to gwarancja rzeczywistego oddania każdego obrazu.
Praca z odległości
Zasięg światła osiągający 5m to rozwiązanie, które ucieszy entuzjastów dalekich kadrów. Praca z lampą pozwoli na łatwiejsze ukazanie szczegółu z daleka.
| Producent | Puluz |
|---|---|
| Model | PU560B |
| Materiał | Magnes |
| Wymiary | 6,6 x 3 x 8cm |
| Moc | 6W |
| Napięcie | 3.7V |
| Interface | TYP-C |
Dane techniczne
| Box length | 10,00 |
| Kraj producenta | CN |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | INNPRO Robert Błędowski sp. z o. o. |
| Ze statywem | Nie |
| Gross weight | 176 |
| Pobierz instrukcję | https://files.innpro.pl/Puluz/5907489607131 |
| Mail osoby odpowiedzialnej | zgloszenia@innpro.pl |
| Regulowane natężenie | Tak |
| HS Code | 9405423100 |
| Miasto producenta | Shenzhen |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | PL |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/photo_and_accessories/sg_photo_and_accessories_photographic_studio.pdf |
| Kod pocztowy producenta | Futian District |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Rybnik |
| Net weight | 159 |
| Ulica producenta | Bagua 1st Road |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 44-200 |
| Ilość w kartonie | 100 szt. |
| Kod producenta | Puluz |
| Numer producenta | No.614 Building |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Rudzka |
| Box width | 8,50 |
| Podnumer producenta | 8/F |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 65C |
| Box height | 4,00 |
| Mail producenta | service@sunsky-online.com |
| Kod osoby odpowiedzialnej | INNPRO |
| Ostatnia dostawa | 19.02.2026 |