Lampion na świeczkę metalowy złoty 25 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ NA TELIAGHT I ŚWIECE - Lampion w kształcie klatki na jeden tealight. Pasują do niego tealighty lub świece o maksymalnej średnicy 7,5 cm. Lampion ma wymiary zewnętrzne: 12,5 x 12,5 x 25 cm.
✅ SOLIDNY - Wykonany z najwyższej jakości metalu w złotym kolorze. Lampion posiada uchwyt w górnej części, który zapewni wygodne przenoszenie.
✅ INDUSTRIALNY STYL - Utrzymany w industrialnym stylu typu LOFT. Idealnie pasuje do każdego wnętrza.
✅ ELEGANCKI - Niezwykle elegancki i minimalistyczny. Dodaje niepowtarzalnego klimatu.
✅ DEKORACYJNY - Będzie wyjątkową ozdobą w salonie, sypialni oraz jadalni. Wyjątkowo pięknie będzie prezentował się postawiony na stole lub komodzie, ale możemy go również zawiesić. Prosty design będzie subtelnym dodatkiem podkreślającym charakter wnętrza.
Efektowny lampion w kształcie klatki. Będzie stanowił wyjątkowy element dekoracyjny w każdym z pomieszczeń. Utrzymany w klasycznym stylu. Solidnie wykonany. Elegancki dodatek do każdego wnętrza. Może również być świetnym pomysłem na prezent. Oryginalny produkt holenderskiej marki Home Styling Collection. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Kolor dominujący | złoty |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 12,5 |
| Materiał | metal |
| Waga gabarytowa (g) | 600 |
| Wysokość | 25 cm |
| Tagi | świecznik|lampion na świeczki |
| Szerokość | 12,5 cm |
| Długość | 12,5 cm |
| Waga (g) | 194 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 25 |
| Rodzaj | Lampion |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 12,5 |