Słoik szklany z zakrętką 60 ml 9 szt.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ UNIWERSALNY - Zestaw dziewięciu słoików z zakrętkami, idealny do przechowywania różnych produktów. Każdy słoik ma pojemność 60 ml i wymiary 4,5 x 4,5 x 6 cm.
✅ SOLIDNY - Słoiczki wykonane są z grubego, przezroczystego szkła, a ich pokrywki są wykonane z najwyższej jakości metalu w kolorze czerwonym. Słoiki są wytrzymałe i solidne. Odpowiednio użytkowane posłużą długie lata.
✅ ZAKRĘCANY - Słoiki z zestawu wyposażone są w zakręcaną pokrywkę, która zapewnia szczelne zamknięcie. Pokrywka chroni przechowywane produkty przed wilgocią i innymi czynnikami zewnętrznymi, a także wydłuża ich świeżość.
✅ IDEALNY NA PRZETWORY - Ten model słoików jest szczególnie polecany do przechowywania przecieru pomidorowego. Dodatkowo, sprawdzi się również jako pojemnik na małą porcję dżemu, marmolady, miodu i inne przetworów.
✅ UNIWERSALNY - Słoiczki posiadają uniwersalne zastosowanie, można je wykorzystać do przechowywania suszonych owoców, ziół, orzechów oraz przypraw.
Komplet 9 szklanych słoiczków z zakrętkami. Doskonale sprawdzą się do przechowywania różnych przypraw, jak również domowych przecierów, powideł i innych przetworów. Uniwersalne zastosowanie sprawi, że znajdą wiele zastosowań w domu. Słoiki prezentują się niezwykle efektownie, więc przygotowane w nich przetwory mogą być świetnym pomysłem na prezent. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Materiał | szkło |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 7 |
| Wysokość | 6 cm |
| Waga gabarytowa (g) | 262.5 |
| Pojemność | 60 ml |
| Liczba sztuk w opakowaniu dla jednostki standardowej | 9 |
| Szerokość | 4,5 cm |
| Długość | 4,5 cm |
| Waga (g) | 893 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 15 |
| Kolor dominujący | przezroczysty |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 15 |