Słój do napojów z kranikiem i stojakiem 3 l
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ Słój z kranikiem do napojów - Dystrybutor do napojów z kranikiem o pojemności 3 l w zestawie ze stojakiem. Idealny do serwowania lemoniady w gorące dni, ponczu lub soku podczas imprezy, a także whisky. Słój ma efektowny kształt beczki o wymiarach 25 x 14 x 19,5 cm. Słój umieszczony na stojaku ma wymiary 25 x 17 x 25 cm.
✅ Wykonany z grubego szkła - Słój wykonany z najwyższej jakości grubego szkła. Kranik wykonany z tworzywa w srebrnym kolorze. Słój ma zdobioną powierzchnią motywem ananasa. Stojak wykonany z drewna bambusowego.
✅ Korkowa pokrywka - Posiada pokrywę wykonaną z naturalnego korka. Dzięki pokrywie nie trzeba się martwić, że osa, pszczoła czy inne owady wpadną nam do środka. Słój posiada szeroki otwór dla łatwego napełniania napoju oraz wygodnego czyszczenie.
✅ Praktyczny stojak w zestawie - Stojak pozwala uzyskać odpowiednią wysokość, która zapewni wygodne korzystanie ze słoja. Słój posiada kranik z uszczelką dla łatwego nalewania napoju.
✅ Uniwersalne zastosowanie - Słój z kranikiem idealnie sprawdzi się w ciepłe dni. Nadaje się do napojów z kawałkami owoców lub lodem. Słój wykorzystamy podczas spotkań w ogrodzie, ale również uroczystości w domu. W restauracji lub barze pozwoli na odpowiednie wyeksponowanie herbaty, mrożonej lub lemoniady smakowej.
Zestaw składający się ze słoja z kranikiem oraz stojaka na słój. Idealny do serwowania wody, lemoniady, soku, herbaty mrożonej, wody smakowej, ale również ponczu czy whisky. Dzięki kranikowi w łatwy sposób zaserwujemy ulubione napoje w sposób efektowny. Słój wykorzystamy zarówno w ogrodzie, jak i podczas spotkań rodzinnych. Nie nadaje się do napojów gorących. Oryginalny produkt marki Vilde. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Kolor dominujący | przezroczysty |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 21 |
| Materiał | szkło |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 18 |
| Wysokość | 25 cm |
| Waga gabarytowa (g) | 1575 |
| Pojemność | 3 l |
| Szerokość | 17 cm |
| Długość | 25 cm |
| Waga (g) | 1442 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 25 |