Słuchawki ONIKUMA X25 (czarne)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Słuchawki Gamingowe ONIKUMA X25 (czarny)
Szukasz stylowych słuchawek z fajnymi efektami świetlnymi? Cenisz sobie wygodę i jakość? Uwielbiasz grać i rozmawiać ze swoim zespołem? Słuchawki ONIKUMA X25 są dla Ciebie świetnym wyborem! Wyposażone w duże nausznice wyściełane pianką z pamięcią kształtu oraz ledowymi światłami w obu nausznikach, mikrofonie i pałąku ONIKUMA X25 jeszcze bardziej wzbogacą Twoje gamingowe doświadczenie! Dzięki ergonomicznemu kształtowi i przyjaznym skórze materiałom możesz korzystać ze słuchawek przez długie godziny bez uczucia dyskomfortu! Z kolei mikrofon wyposażony w funkcję wygłuszania szumu z otoczenia zapewni, że Twój zespół bezbłędnie usłyszy Twoje wskazówki.
Pełen komfort
Słuchawki ONIKUMA X25 zostały zaprojektowane, abyś nawet w czasie wielogodzinnego użytkowania czuł się komfortowo. Duże, wygodne nauszniki wyściełane zostały przyjemnym dla skóry materiałem w celu uniknięcia odparzeń czy uczucia dyskomfortu. Gąbeczki znajdujące się na obydwu nausznikach zostały stworzone z pianki zapamiętującej kształt, aby jeszcze lepiej się do Ciebie dopasować. Słuchawki są też wyposażone w funkcję regulacji pałąka, dzięki której będą wygodnie leżeć na głowie.
Poczuj dziecięcą radość
Noszenie świecących słuchawek da Ci poczucie dziecięcej radości - mieniące się różnymi kolorami, które w ciemności rozświetlają pokój słuchawki ONIKUMA X25 dają rewelacyjny efekt i poprawiają humor. Wyróżnij się i pokaż swojemu zespołowi odlotowe efekty świetlne! Urządź z nimi wieczorną zabawę, gdzie każdy nosi świecące słuchawki i bawcie się przy ulubionych rytmach!
Immersyjne doświadczenie gamingowe
Słuchawki ONIKUMA X25 możesz dostroić o swoich potrzeb — dostosować wysokie, niskie i średnie częstotliwości, aby jeszcze bardziej zanurzyć się w świecie gry. Na kablu słuchawek znajduje się panel, który pozwala wygodnie kontrolować głośność, a także włączać i wyłączać mikrofon (może być wyginany w różnych kierunkach).
Uniwersalność
Lubisz gadżety, ale nie jesteś fanem gier? Słuchawki ONIKUMA X25 mogą być używane nie tylko do grania na PC, Nintendo Switch, PS Vicie, Xbox, Playstation i wielu innych, ale także do oglądania filmów, słuchania muzyki czy prowadzenia rozmów. Słuchawki te obsługują urządzenia z wejściem Mini Jack i USB dzięki czemu są bardzo uniwersalne, a korzystanie z nich przyniesie radość niezależnie od tego czy jesteś zagorzałym graczem, melomanem, kinomanem lub uwielbiasz rozmawiać ze znajomymi online!
| Marka | ONIKUMA |
|---|---|
| Model | X25 |
| Wielkość głośników | 50mm |
| Impedancja | 16 Ω± 15% |
| Wrażliwość | 115 ± 3dB |
| Częstotliwość | 20Hz - 20KHz |
| Mikrofon | 4.0X1.5mm |
| Wrażliwość mikrofonu | -38 ± 3dB |
| Impedancja mikrofonu | <2.2KΩ |
| Kierunkowość | Wielokierunkowy |
| Długość kabla | 2.2 ± 0.15M |
| Napięcie LED | DC5V ± 5% |
| Prąd | <180 mA |
| Interfejs | USB + 3.5mm |
| Kolor | Czarny |
Dane techniczne
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/audio/sg_audio_headphones.pdf |
| Kod pocztowy producenta | Longhua |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Rybnik |
| Długość kabla (cm) | 220 |
| Net weight | 450 |
| Ulica producenta | beside Fulong |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 44-200 |
| Ilość w kartonie | 20 szt. |
| Kod producenta | ONIKUMA |
| Numer producenta | Building 8 |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Rudzka |
| Box width | 17,50 |
| Podnumer producenta | Floor 9 |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 65C |
| Box height | 10,00 |
| Mail producenta | exporta@oni-kuma.com |
| Kod osoby odpowiedzialnej | INNPRO |
| Kolejna dostawa | 18.03.2026 |
| Box length | 22,00 |
| Kraj producenta | CN |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | INNPRO Robert Błędowski sp. z o. o. |
| Kolor | czarny |
| Gross weight | 505 |
| Pobierz instrukcję | https://files.innpro.pl/ONIKUMA/6972470563245 |
| Mail osoby odpowiedzialnej | zgloszenia@innpro.pl |
| Typ | Nauszne |
| HS Code | 8518300090 |
| Miasto producenta | Shenzhen, Guangdong |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | PL |
| Cechy szczególne | Mikrofon, Regulacja głośności |