Słuchawki TWS QCY AilyBuds Clear T32 (białe)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Słuchawki TWS QCY AilyBuds Clear T32 (białe)
Słuchawki AilyBuds Clear T32 łączą w sobie zaawansowane funkcje, które zapewniają wygodę, wysoką jakość dźwięku oraz niezawodność podczas codziennego użytkowania. Oferują doskonałą jakość rozmów dzięki 4 mikrofonom z redukcją szumów ENC. Ponadto 13-milimetrowe przetworniki dostarczają zbalansowane brzmienie, które można dostosować w aplikacji QCY. Z kolei szybkie ładowanie, stabilne połączenie Bluetooth 5.3 oraz obsługa dotykowa sprawiają, że T32 są świetnym wyborem na co dzień. Za ich pomocą możesz również wygodnie wykonywać zdjęcia.
Wyraźne rozmowy
Rozmawiaj z bliskimi bez obaw o szum otoczenia. AilyBuds Clear T32 oferują 4 mikrofony z ENC, które precyzyjnie rejestrują głos i wyciszają hałas z zewnątrz, dzięki czemu Twój rozmówca zrozumie każde Twoje słowo. Ponadto dopracowana konstrukcja skutecznie blokuje szum wiatru o prędkości do 25 km/h.
Lekkie i wygodne
Słuchaj ulubionego podcastu tak długo, jak chcesz. Słuchawki wyróżniają się ergonomiczną i lekką konstrukcją – waga pojedynczej słuchawki nie przekracza 4 g. Ponadto nie powodują nieprzyjemnego nacisku, dzięki czemu możesz je nosić przez dłuższy czas bez uczucia dyskomfortu.
Dźwięk dostosowany do Twoich potrzeb
Słuchawki zostały wyposażone w 13-milimetrowe przetworniki z powłoką Ti-plating, co pozwala cieszyć się przyjemnymi dla uszu tonami średnimi i wysokimi. Oprócz tego aplikacja QCY umożliwia dostosowanie brzmienia do własnych upodobań. Dzięki 9 presetom wybierzesz odpowiedni dla siebie efekt, na przykład Pop, Rock, czy Classic.
Szybkie ładowanie
Obawiasz się, że słuchawki rozładują się w najmniej odpowiednim momencie, a ich ładowanie potrwa zbyt długo? Niepotrzebnie! AilyBuds Clear T32 pracują do 5 h na jednym naładowaniu, a wraz z etui – 22.5 h. Co więcej, zaledwie 10 min ładowania pozwala na około 60 min pracy słuchawek.
Niezawodne połączenie
Słuchawki wykorzystują moduł Bluetooth 5.3, co przekłada się na szybkie i stabilne połączenie z urządzeniem. Co więcej, opóźnienie na poziomie 68 ms poprawia synchronizację dźwięku i obrazu – doskonale sprawdzi się podczas rozgrywki lub oglądania filmów.
Więcej możliwości
Pobierz aplikację QCY i korzystaj z dostępnych funkcji. Za jej pomocą możesz sprawdzić poziom naładowania słuchawek, włączyć tryb uśpienia słuchawek, tryb Gaming lub znaleźć zgubione słuchawki.
Wygodna obsługa
Uruchamiaj wybrane funkcje przy użyciu paneli dotykowych słuchawek. Z ich poziomu zatrzymasz/wznowisz odtwarzanie muzyki, odbierzesz/odrzucisz połączenie przychodzące, pominiesz utwór lub skorzystasz z asystenta głosowego. Ponadto za pomocą AilyBuds Clear T32 możesz zdalnie wykonywać zdjęcia.
W zestawie
- słuchawki
etui ładujące
kabel USB-A do USB-C
instrukcja obsługi
| Producent | QCY |
|---|---|
| Model | AilyBuds Clear T32 |
| Kolor | biały |
| Średnica przetwornika | 13 mm |
| Poziom opóźnienia | 68 ms |
| Aplikacja | QCY App |
| Kompatybilność | iOS, Android |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Zasięg Bluetooth | 10 m |
| Czas pracy | 5 h (słuchawki), 22.5 h (z etui ładującym) |
| Profile Bluetooth | A2DP, AVRCP, HFP |
| Pojemność akumulatora | 27 mAh (słuchawka), 350 mAh (etui ładujące) |
| Port ładowania | USB-C |
| Wodoodporność | IPX5 |
| Wymiary | 33 x 17 x 19 mm (słuchawka), 53 x 55 x 29 mm (etui ładujące) |
| Waga | 4 g (słuchawka) |
Dane techniczne
| HS Code | 8518300090 |
| Miasto producenta | GuangDong, Donguan City |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Neuss |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/audio/sg_audio_headphones.pdf |
| Kod pocztowy producenta | Daojiao Town |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 41468 |
| Net weight | 40 |
| Ulica producenta | Yuehui Road |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Habichtweg |
| Ilość w kartonie | 100 szt. |
| Kod producenta | QCY |
| Numer producenta | No 325 |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 1 |
| Box width | 8,00 |
| Kod osoby odpowiedzialnej | QCY |
| Informacje o generowaniu danych | https://dataact.innpro.pl/qcy/6957141408926 |
| Box height | 2,50 |
| Mail producenta | alice@qcymall.com |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | Apex CE Specialists GmbH |
| Typ TWS | Douszne |
| Box length | 12,50 |
| Kraj producenta | CN |
| Mail osoby odpowiedzialnej | Info@apex-ce.com |
| Gross weight | 866 |
| Pobierz instrukcję | https://files.innpro.pl/QCY/6957141408926 |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | DE |