Słuchawki TWS QCY T41 (czarny)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Słuchawki TWS QCY T41 (czarny)
QCY T41 to bezprzewodowe słuchawki douszne, które pozwolą Ci słuchać ulubionych utworów i podcastów gdzie tylko chcesz. Łączą się z kompatybilnym urządzeniem poprzez Bluetooth 5.4 i zapewniają czas pracy do 35 godzin (z etui). Posiadają też podwójne mikrofony z redukcją szumów wspieraną przez AI. Dzięki lekkiej (3,5 g każda słuchawka) i ergonomicznej konstrukcji możesz z nich korzystać przez długi czas bez uczucia dyskomfortu.
Do 35 godzin odtwarzania
Pełne naładowanie słuchawek pozwala na 7 godzin słuchania muzyki lub prowadzenia rozmów. Z etui ładującym łączny czas pracy sięga nawet 35 godzin. Co ważne – już 10 minut szybkiego ładowania wystarczy, by korzystać ze słuchawek przez kolejną godzinę.
Wysoka jakość dźwięku
W słuchawkach zastosowano duży, 13-milimetrowy przetwornik dynamiczny, który odpowiada za bogaty bas, czyste wysokie oraz średnie tony. Słuchanie muzyki, podcastów czy oglądanie filmów staje się przyjemniejsze i bardziej naturalne.
Idealne do gier i filmów
QCY T41 obsługują standard Bluetooth 5.4, który zapewnia stabilne połączenie i mniejsze zużycie energii. Tryb Low Latency z opóźnieniem 68 ms sprawdzi się podczas grania i oglądania materiałów wideo – obraz i dźwięk są perfekcyjnie zsynchronizowane.
Podwójne mikrofony i redukcja szumów
Każda słuchawka wyposażona jest w dwa mikrofony wspierane przez algorytm AI, który poprawia jakość rozmów i redukuje zakłócenia z otoczenia. Dodatkowo zastosowano opatentowaną technologię redukcji szumu wiatru, dzięki czemu głos pozostaje wyraźny nawet na zewnątrz.
Wodoodporność IPX4
Słuchawki są odporne na zachlapania i pot (standard IPX4). W rezultacie możesz bez obaw używać ich podczas treningu, spaceru czy codziennego dojazdu do pracy – niezależnie od pogody.
Intuicyjna obsługa
QCY T41 oferują dotykowe sterowanie, dzięki czemu w szybki i wygodny sposób możesz zatrzymać odtwarzanie, zmienić utwór, odebrać lub odrzucić połączenie, aktywować asystenta głosowego czy włączyć tryb niskiego opóźnienia – a to wszystko bez sięgania po telefon.
W zestawie
- słuchawki
- kabel ładowania USB-C do USB-C
- instrukcja obsługi
| Producent | QCY |
|---|---|
| Model | T41 |
| Kolor | czarny |
| Bluetooth | 5.4 |
| Zasięg | 10 m |
| Kompatybilność | Android, iOS |
| Czas pracy | słuchawki: 7h, z etui ładującym: 35 h |
| Profile Bluetooth | THFP/A2DP/AVRCP |
| Pojemność akumulatora | słuchawki: 35 mAh, etui ładujące: 350 mAh |
| Port ładowania | USB-C |
| Wodoodporność | IPX4 |
| Wymiary | słuchawka: 33.65 x 17 x 17 mm; etui ładujące: 53 x 53 x 28.65 mm |
Dane techniczne
| Gross weight | 74 |
| Pobierz instrukcję | https://files.innpro.pl/QCY/6957141410493 |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | DE |
| Typ | Douszne |
| HS Code | 8518300090 |
| Miasto producenta | GuangDong, Donguan City |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Neuss |
| Ładowarka w zestawie | Nie |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/audio/sg_audio_headphones.pdf |
| Kod pocztowy producenta | Daojiao Town |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 41468 |
| Szybkie ładowanie USB PD | Nie |
| Net weight | 33 |
| Ulica producenta | Yuehui Road |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Habichtweg |
| Minimalna moc ładowarki (W) | 2 |
| Ilość w kartonie | 100 szt. |
| Kod producenta | QCY |
| Numer producenta | No 325 |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 1 |
| Maksymalna moc ładowarki (W) | 5 |
| Box width | 8,50 |
| Kod osoby odpowiedzialnej | QCY |
| Informacje o generowaniu danych | https://dataact.innpro.pl/qcy/6957141410493 |
| Box height | 3,00 |
| Mail producenta | alice@qcymall.com |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | Apex CE Specialists GmbH |
| Kolejna dostawa | 09.03.2026 |
| Box length | 13,50 |
| Kraj producenta | CN |
| Mail osoby odpowiedzialnej | Info@apex-ce.com |
| Kolor | czarny |