Słuchawki bezprzewodowe UGREEN HiTune Max 5C (niebieskie)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Słuchawki bezprzewodowe Ugreen HiTune Max 5C, Hybrid ANC, Bluetooth 5.4 (niebieskie)
Ciesz się najwyższą jakością dźwięku, komfortem i funkcjonalnością w każdej sytuacji ze słuchawkami Ugreen HiTune Max 5C. Wspierające nowoczesne technologie i oferujące świetne brzmienie, stają się nieodłącznym akcesorium dla każdego miłośnika muzyki. Ich estetyczny, sportowy wygląd idzie w parze z praktycznym designem – słuchawki są składane, elastyczne i kompaktowe, a możliwość regulacji kąta ułatwia dopasowanie do kształtu głowy. Poduszki z miękkiej pianki, pokryte skórą proteinową, gwarantują wysoki komfort użytkowania, nawet podczas długiego słuchania.
Niezawodna technologia
Słuchawki wyposażone są w zaawansowaną hybrydową aktywną redukcję szumów (ANC), która filtruje aż do 95% dźwięków z otoczenia. Dzięki temu możesz cieszyć się krystalicznie czystym dźwiękiem bez zakłóceń, niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz. Ponadto posiadają wbudowany SmartTag, który umożliwia łatwe znalezienie urządzenia, a nowoczesna technologia Bluetooth 5.4 zapewnia stabilne połączenie i niezwykle niskie opóźnienia (tylko 0.06s), co jest idealne dla graczy i entuzjastów filmów.
Długi czas pracy
Na jednym ładowaniu słuchawki mogą funkcjonować aż do 75 godzin. Dodatkowo są kompatybilne z aplikacją Ugreen, która pozwala na sprawdzanie statusu naładowania i łączności, wybór efektów EQ oraz konfigurację ustawień. Aplikacja oferuje aż 8 różnych efektów EQ, które pomogą we wzbogaceniu Twoich muzycznych doznań, dodatkowo możesz je dostosować według własnych preferencji.
Wysoka jakość dźwięku
Słuchawki posiadają certyfikat Hi-Res i obsługują dekodowanie dźwięku LDAC z przepustowością do 990 Kbps. Aby uniknąć wysokiego zużycia mocy i opóźnień, zaleca się korzystanie z LDAC w środowiskach bez zakłóceń. Słuchawki wyposażone są w przetworniki dynamiczne o średnicy 40 mm, które zwiększają bas i brzmienie muzyki, oferując doskonałą jakość dźwięku. Oprócz tego, słuchawki oferują indywidualną redukcję szumów z 4 opcjami: adaptacyjne tłumienie hałasu, tryb gentle, który sprawdza się idealnie w cichych miejscach, tryb general, czyli tryb standardowy, oraz tryb ultra do ekstremalnie głośnych miejsc, takich jak pociągi czy samoloty.
Obszerna wszechstronność
Wbudowany w słuchawki mikrofon poprawia odbiór głosu, dzięki czemu Twój rozmówca słyszy Cię bez żadnych zakłóceń, a Twój głos brzmi naturalnie i krystalicznie czysto. Słuchawki oferują dwa tryby łączności: bezprzewodowe połączenie dzięki Bluetooth lub tradycyjne łączenie za pomocą kabla USB-C. Dzięki temu możesz korzystać z nich w każdej sytuacji.
| Producent | Ugreen |
|---|---|
| Model | Max5c |
| Kolor | niebieski |
| Pojemność akumulatora | 600 mAh |
| Z mikrofonem | Tak |
| Standard audio | Dynamiczny |
| Komunikacja | Bezprzewodowa+przewodowa |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Materiał | Metal |
| Czas pracy akumulatora | 75 godzin |
| Średnica przetwornika | 40mm |
| Kodeki | AAC, SBC, LDAC |
| Port ładowania | USB-C |
| Typ sieci bezprzewodowej | Bluetooth |
| Wymiary | 163 mm x 26 mm x 199 mm |
Dane techniczne
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| HS Code | 8518300090 |
| Pobierz instrukcję | https://files.innpro.pl/UGREEN/6941876263844 |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | DE |
| Aktywna redukcja szumów ANC | Tak |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/audio/sg_audio_headphones.pdf |
| Miasto producenta | Shenzhen |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Düsseldorf |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 40549 |
| Net weight | 485 |
| Kod pocztowy producenta | 518000 |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Prinzenallee |
| Ilość w kartonie | 14 szt. |
| Kod producenta | UGREEN |
| Ulica producenta | UGREEN Building, Longcheng Industrial Park Longguanxi Road, |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 1 |
| Box width | 21,00 |
| Numer producenta | Longhua |
| Informacje o generowaniu danych | https://dataact.innpro.pl/ugreen/6941876263844 |
| Box height | 4,50 |
| Model | Max 5C |
| Kod osoby odpowiedzialnej | UGREEN |
| Kolor | niebieski |
| Box length | 23,00 |
| Mail producenta | support@ugreen.com |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | Ugreen Group GmbH |
| Typ | Nauszne |
| Gross weight | 486 |
| Kraj producenta | CN |
| Mail osoby odpowiedzialnej | support@ugreen.com |