Słuchawki przewodowe ONEODIO Studio HiFi (czarne)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Słuchawki przewodowe Oneodio Studio HiFi (czarne)
Zapewnij sobie jeszcze lepszą jakość dźwięku. Słuchawki OneOdio Studio HiFi oferują wysokiej klasy przetworniki 50 mm, dzięki którym możesz cieszyć się fantastycznym brzmieniem HiFi. Gwarantują też niezrównany komfort użytkowania i wyróżniają się szeroką kompatybilnością. Mają także zintegrowany z kablem mikrofon. Co więcej, technologia Shareport umożliwia połączenie ze sobą 2 par słuchawek i wspólne słuchanie muzyki.
Niesamowite wrażenia dźwiękowe
Odkryj doskonałej jakości dźwięk HiFi. Słuchawki zostały wyposażone w 50-milimetrowe przetworniki, co oznacza, że mogą zapewnić wyjątkowo czyste, naturalne brzmienie i głęboki, mocny bas. Usłysz nieznane wcześniej szczegóły swoich ulubionych utworów i pokochaj je na nowo!
Wyjątkowa wygoda
Korzystaj ze słuchawek tak długo, jak chcesz – nie obawiaj się dyskomfortu. Model Studio HiFi oferuje miękkie i duże nauszniki, które świetnie przylegają do uszu, nie wywierając przy tym nieprzyjemnego nacisku. Pożegnaj ból i zmęczenie! Na uwagę zasługuje także regulowany pałąk, dzięki któremu z łatwością dostosujesz słuchawki do swoich potrzeb. Co więcej, transport produktu ułatwia wchodzące w skład zestawu etui.
Sprawdzą się w każdej sytuacji
Zintegrowany z kablem mikrofon sprawia, że korzystając ze słuchawek, możesz swobodnie rozmawiać przez telefon, uczestniczyć w spotkaniach online lub komunikować się z innymi graczami podczas rozgrywki sieciowej. Do dyspozycji masz także niewielki przycisk, za pomocą którego wygodnie zatrzymasz i wznowisz odtwarzanie, przełączysz piosenkę i obsłużysz przychodzące połączenia.
Technologia Shareport
Chcesz posłuchać muzyki wspólnie z bliską osobą? A może planujesz obejrzeć z kimś film? Wykorzystaj technologię Shareport! Po prostu połącz ze sobą 2 pary słuchawek za pomocą dołączonego do zestawu kabla 6,35 mm do 3,5 mm. Kiedy to zrobisz, ten sam dźwięk będzie odtwarzany w 2 urządzeniach!
Szeroka kompatybilność
Zapomnij o ograniczeniach. Słuchawki Studio HiFi są kompatybilne z wieloma popularnymi urządzeniami – bez problemu podłączysz je na przykład do smartfona, iPada, laptopa, komputera, konsoli do gier czy telewizora. Możesz więc komfortowo posłuchać muzyki, zmontować kolejny materiał na YouTube, obejrzeć film lub zająć się rozgrywką.
W zestawie:
- Słuchawki
- Kabel audio jack 3,5 mm
- Kabel 6,35 mm do 3,5 mm
- Etui
- Instrukcja obsługi
| Producent | OneOdio |
|---|---|
| Model | Studio HiFi |
| Kolor | Czarny |
| Przetwornik | 50 mm |
| Impedancja | 32 x (1 ± 15%)Ω |
| Impedancja mikrofonu | 2,2kΩ |
| Czułość | 108 dB ± 3 dB |
| Pasmo przenoszenia | 20 Hz - 40 kHz |
| Czułość mikrofonu | -38 dB ± 3 dB |
Dane techniczne
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Frankfurt |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/audio/sg_audio_headphones.pdf |
| Kod pocztowy producenta | 5010 |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 65933 |
| Net weight | 300 |
| Ulica producenta | Colorful Huiwei Cultural and Creative Expo |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Linnegraben |
| Ilość w kartonie | 20 szt. |
| Kod producenta | OneOdio |
| Numer producenta | T3 Creative Building |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 20 |
| Box width | 18,00 |
| Podnumer producenta | 6th Floor |
| Kolejna dostawa | 18.03.2026 |
| Box height | 9,50 |
| Mail producenta | info@oneodio.com |
| Kod osoby odpowiedzialnej | OneOdio |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | CandE Connection E-Commerce (DE) GmbH |
| Kolor | srebrny |
| Box length | 20,00 |
| Kraj producenta | CN |
| Mail osoby odpowiedzialnej | info@ce-connection.de |
| Rodzaj | Nauszne |
| Gross weight | 500 |
| Pobierz instrukcję | https://files.innpro.pl/Oneodio/6974028140311 |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | DE |
| HS Code | 8518300090 |
| Miasto producenta | Guangdong |