Smartring COLMI R03 rozmiar 8 18.1mm (czarny)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Smartring Colmi R03 18.1MM 8 (Czarny)
Teraz dostęp do najważniejszych informacji możesz mieć w zasięgu ręki. Inteligentny pierścień Colmi R03 zapewnia wygodny dostęp do raportów dotyczących stanu zdrowia i treningów z poziomu aplikacji QRing. Co więcej, jest odporny na wodę (5ATM), korozję oraz zużycie, więc możesz z niego wygodnie korzystać na co dzień. Dołączone do zestawu etui pozwoli Ci bezpiecznie przechowywać pierścień i odnowić jego energię. Dodatkowo lekka (4,7 g) konstrukcja przekłada się na komfort użytkowania.
Monitoruj swój stan zdrowia
Colmi R03 pozwoli Ci zadbać o zdrowie. Smartring monitoruje sen, jego fazy oraz jakość, dzięki czemu wyeliminujesz złe nawyki. Oprócz tego mierzy tętno przed całą dobę, co umożliwi Ci zrozumienie stanu organizmu zarówno w spoczynku, jak i podczas ćwiczeń. Możesz również zmierzyć poziom tlenu we krwi, a wszystkie informacje dotyczące zdrowia sprawdzisz w dedykowanej aplikacji QRing.
Zwiększ skuteczność treningów
Ćwicz efektywniej z Colmi R03. Inteligentny pierścień dokładnie rejestruje dane dotyczące ilości kroków, spalonych kalorii oraz przebytego dystansu. Oprócz tego możesz wybierać spośród 21 trybów sportowych. Co więcej, smartring jest odporny na wodę w klasie 5ATM, co oznacza, że możesz z niego korzystać podczas intensywnych treningów oraz pływania bez obaw o uszkodzenie.
Dedykowana aplikacja
Pobierz kompatybilną z systemami Android oraz iOS aplikację QRing i wykorzystaj pełen potencjał Colmi R03. Z jej poziomu możesz mieć wgląd na wszystkie parametry oraz aktywność fizyczną. Generuje ona dzienne, tygodniowe oraz miesięczne raporty z przeprowadzonych pomiarów, dzięki czemu szybko zareagujesz na ewentualne nieprawidłowości.
Długi czas pracy
Korzystaj z Colmi R03 przez kilka dni bez obaw o rozładowanie. Inteligentny pierścień pracuje przez około 3-5 dni, a jego ładowanie potrwa około 1 h. Z kolei dołączone do zestawu etui nie tylko ułatwia przechowywanie, ale również pozwala ładować urządzenie. Jego wydajny akumulator pozwala odnowić energię pierścienia aż 13 razy na jednym naładowaniu.
W zestawie
- smartring
kabel USB-C
etui ładujące
instrukcja obsługi
| Producent | Colmi |
|---|---|
| Model | R03 |
| Kolor | czarny |
| Rozmiar | 8 |
| Chipset | |
| Główny chipset | BlueX Micro RF03 |
| Pamięć | ROM 512 KB |
| Sensor HR | Vcare VC30F |
| Akcelerometr (G-sensor) | STK8321 |
| Połączenie | |
| Bluetooth | 5.0 |
| Akumulator (smartring) | |
| Rodzaj akumulatora | litowo-polimerowy |
| Pojemność | 15 mAh |
| Sposób ładowania | magnetyczny |
| Ilość cykli ładowania | ponad 300 |
| Czas ładowania | około 1 h |
| Czas pracy | 3-5 dni |
| Akumulator (etui ładujące) | |
| Rodzaj | litowo-polimerowy |
| Pojemność | 200 mAh |
| Sposób ładowania | USB-C |
| Ilość cykli ładowania | około 300 |
| Czas ładowania | około 1 h |
| Konstrukcja | |
| Średnica wewnętrzna | 18.1 mm |
| Materiał | stop tytanu |
| Waga | 4,7 g |
| Wymiary etui ładującego | 43 x 43 x 25 mm |
| System | |
| Kompatybilność | Android 4.4 lub nowszy, iOS 8.0 lub nowszy, Harmony OS |
| Aplikacja | QRing |
| Inne | |
| Wodoodporność | 5ATM |
| Aktualizacje | OTA |
| Języki | |
| Obsługiwane języki | aplikacja: duński, ukraiński, rosyjski, chorwacki, węgierski, hindi, indonezyjski, turecki, hebrajski, grecki, niemiecki, włoski, łotewski, czeski, słowacki, słoweński, japoński, francuski, polski, tajski, estoński, szwedzki, litewski, chiński uproszczony, chiński tradycyjny, rumuński, angielski, niderlandzki, portugalski, hiszpański, wietnamski, arabski, koreański, malajski, włoski |
| Funkcje | |
| Dostępne w aplikacji | licznik kroków, licznik kalorii, pomiar dystansu, pomiar tętna, monitorowanie snu, 21 trybów sportowych, rejestr ćwiczeń, pomiar ciśnienia krwi, pomiar saturacji krwi, poziom stresu, zdalne wykonywanie zdjęć |
Dane techniczne
| HS Code | 8517620000 |
| Miasto producenta | Baoan District,Shenzhen City, Guangdong |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | DE |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/smartwatch/sg_smartwatches_smartrings.pdf |
| Kod pocztowy producenta | 0000 |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Neuss |
| Net weight | 5 |
| Ulica producenta | Xixiang Street Bao'an Internet Industrial Base |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 41468 |
| Ilość w kartonie | 100 szt. |
| Kod producenta | Colmi |
| Numer producenta | Room 320-321,3 bldg |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Habichtweg |
| Box width | 8,00 |
| Podnumer producenta | Haoye community |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 1 |
| Box height | 2,50 |
| Mail producenta | sarahwu@colmismart.com |
| Kod osoby odpowiedzialnej | Colmi |
| Informacje o generowaniu danych | https://dataact.innpro.pl/colmi/6972436985586 |
| Box length | 11,50 |
| Kraj producenta | CN |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | Apex CE Specialists GmbH |
| Gross weight | 97 |
| Pobierz instrukcję | https://files.innpro.pl/Colmi/6972436985586 |
| Mail osoby odpowiedzialnej | info@apex-ce.com |