Smartwatch COLMI P71 (fioletowy)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Smartwatch Colmi P71 (fioletowy)
Z Colmi P71 możesz monitorować swoje zdrowie i kondycję przez cały dzień. Smartwatch posiada duży wyświetlacz 1,9”, który zapewnia wygodny dostęp do wszystkich funkcji. Wydajny akumulator zapewnia do 7 dni pracy. Oferuje ponad 100 trybów sportów, a także pozwoli lepiej zadbać o zdrowie – monitoruje tętno, saturację, sen oraz cykl miesiączkowy. Umożliwia prowadzenie rozmów telefonicznych, a dzięki stopniowi ochrony IP68 możesz z niego korzystać bez obaw o przypadkowe zachlapanie.
Duży wyświetlacz dotykowy
Smartwatch Colmi został wyposażony w duży, 1.9-calowy wyświetlacz dotykowy IPS HD, który oferuje rozdzielczość 240 x 284p. Dzięki temu obraz jest wyraźny i czytelny, a jego obsługa dziecinnie prosta. To jednak nie koniec! Możesz spersonalizować wygląd wyświetlacza, wybierając spośród ponad 230 dostępnych wzorów tarcz.
Ponad 100 trybów sportowych
Chcesz zadbać o swoją kondycję fizyczną? A może pragniesz poprawić wyniki w ulubionej dyscyplinie? Smartwatch Colmi to niezastąpiony partner podczas treningu! Oferuje ponad 100 trybów sportów, dzięki czemu każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Trening siłowy, bieganie, jazda na rowerze, a może karate? Wybierz ulubioną aktywność lub wypróbuj coś nowego! Smartwatch monitoruje również spalone kalorie, tętno, pokonaną odległość, ilość kroków i wiele więcej. Osiągnij swoje sportowe cele z Colmi!
Zadbaj o swoje zdrowie
Colmi P71 pomoże Ci również obserwować stan swojego zdrowia, dzięki czemu odpowiednio szybko zareagujesz na niepokojące objawy! Smartwatch monitoruje tętno przez 24 godziny na dobę, pozwala kontrolować poziom nasycenia krwi tlenem, a także oferuje funkcję monitoringu snu. Dzięki temu lepiej zrozumiesz swoje nawyki, co pomoże Ci poprawić jakość Twojego snu. Do Twojej dyspozycji są również ćwiczenia oddechowe oraz kalendarzyk miesiączkowy, który umożliwia śledzenie cyklu miesiączkowego.
Pozostań w kontakcie ze światem
Z Colmi nie musisz obawiać się, że przegapisz ważną wiadomość! Po sparowaniu ze smartfonem smartwatch P71 natychmiast poinformuje Cię o wszystkich wiadomościach i powiadomieniach z aplikacji, m.in. Facebooka, WhatsAppa czy Instagrama. Urządzenie umożliwia także zarządzanie połączeniami – wszystko za sprawą wbudowanego głośnika i mikrofonu! Z powodzeniem za jego pomocą odbierzesz połączenie przychodzące, wybierzesz numer z rejestru ostatnich połączeń czy dodasz numer do ulubionych kontaktów. Przekonaj się sam, jakie to proste!
Dodatkowe udogodnienia
To jeszcze nie wszystko, co ma do zaoferowania smartwatch P71! Urządzenie oferuje pomoc inteligentnego asystenta głosowego, dzięki czemu wystarczy prosta komenda głosowa, aby sprawdzić pogodę, czy uruchomić odtwarzacz muzyki. Istnieje także możliwość sterowania aparatem smartfona na odległość, sprawdzania prognozy pogody, ustawiania alarmów czy nawet grania w gry.
Z myślą o komforcie użytkowania
Smartwatch świetnie sprawdzi się na co dzień. Dzięki lekkiej konstrukcji (39 g) możesz go nosić na nadgarstku przez cały dzień, bez obaw o dyskomfort. Wodoodporność IP68 sprawia, że zegarek może towarzyszyć Ci niemal zawsze. Niestraszny mu pot, deszcz czy przypadkowe zachlapania. Możesz bez obaw nosić go podczas mycia naczyń, intensywnego treningu na siłowni czy nawet podczas spacerów w deszczową pogodę.
Długi czas pracy
Wybierasz się w góry lub wycieczkę rowerową? A może czeka Cię trening biegania? Już nie musisz martwić się, że smartwatch odmówi Ci posłuszeństwa wtedy, kiedy będzie Ci potrzebny! Wyposażono go w wytrzymały akumulator o pojemności 230 mAh, która pozwala na nawet 7 dni pracy na jednym naładowaniu. Natomiast w trybie czuwania zegarek może wytrzymać nawet do 15 dni. Jego ładowanie zajmie Ci około 2 godzin, a magnetyczny kabel, który znajdziesz w zestawie, ułatwi Ci to zadanie.
W zestawie
- smartwatch
- kabel magnetyczny
- instrukcja obsługi
| Producent | Colmi |
|---|---|
| Model | P71 |
| Kolor | Fioletowy |
| Wyświetlacz | 1.9” IPS HD |
| Rozdzielczość | 240 x 284p |
| Chip | RTL8763EWE |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Zasięg | 10 m |
| Akumulator | Litowo-polimerowy |
| Pojemność akumulatora | 230 mAh |
| Czas pracy | do 7 dni |
| Czas pracy w trybie czuwania | do 15 dni |
| Czas ładowania | około 2 godzin |
| Stopień ochrony | IP68 |
| Ilość trybów sportowych | 100+ |
| Waga | 39 g (z paskiem) |
| Kompatybilność | Android 5.1 i nowszy, iOS 8.0 i nowszy |
| Wymiary | 45.5 x 37.9 x 11.2 mm |
| Długość paska | 22 mm |
| Materiał | ABS + PC |
| Materiał paska | Silikon |
| Aplikacja | Pubu Wear |
| Obsługiwane języki | smartwatch: chiński uproszczony, angielski, niemiecki, japoński, hiszpański, włoski, francuski, grecki, niderlandzki, portugalski, rosyjski, turecki, koreański, polski, rumuński, tajski, wietnamski, indonezyjski, malajski, ukraiński, aplikacja: duński, ukraiński, rosyjski, bułgarski, chorwacki, węgierski, bułgarski, norweski, hindi, indonezyjski, turecki, hebrajski, grecki, niemiecki, włoski, łotewski, czeski, słowacki, japoński, francuski, polski, tajski, szwedzki, chiński uproszczony, chiński tradycyjny, rumuński, fiński, angielski, holenderski, portugalski, hiszpański, wietnamski, arabski, koreański, malajski |
Dane techniczne
| Net weight | 39 |
| Ulica producenta | Xixiang Street Bao'an Internet Industrial Base |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 41468 |
| Ilość w kartonie | 100 szt. |
| Kod producenta | Colmi |
| Numer producenta | Room 320-321,3 bldg |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Habichtweg |
| Box width | 3,00 |
| Podnumer producenta | Haoye community |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 1 |
| Box height | 15,00 |
| Mail producenta | sarahwu@colmismart.com |
| Kod osoby odpowiedzialnej | Colmi |
| Informacje o generowaniu danych | https://dataact.innpro.pl/colmi/6972436984800 |
| Box length | 6,00 |
| Kraj producenta | CN |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | Apex CE Specialists GmbH |
| Ostatnia dostawa | 19.02.2026 |
| Gross weight | 85 |
| Pobierz instrukcję | https://files.innpro.pl/Colmi/6972436984800 |
| Mail osoby odpowiedzialnej | info@apex-ce.com |
| HS Code | 9102120000 |
| Miasto producenta | Baoan District,Shenzhen City, Guangdong |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | DE |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/smartwatch/sg_smartwatches_smartwatches.pdf |
| Kod pocztowy producenta | 0000 |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Neuss |