Solniczka i pieprzniczka 2 szt.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ Zestaw solniczki i pieprzniczki - Zestaw przyprawników składający się z dwóch pojemników do soli oraz pieprzu. Wymiary każdego pojemnika wynoszą 5,2 x 5,2 x 8 cm. Przyprawniki mają efektowny stożkowy kształt.
✅ Solidnie wykonane - Pieprzniczka i solniczka wykonane są z tworzywa w przezroczystym kolorze. Zamknięcia wykonane są z drewna bukowego i posiadają silikonową uszczelkę.
✅ Wygodne dozowanie przypraw - Każdy pojemnik posiada dziurkę dozującą na górze, umożliwiającą wygodne i kontrolowane posypywanie potraw solą lub pieprzem. Zamykanie przypraw sprawi, że zachowają na dłużej swoją świeżość i aromat.
✅ Przydatne w każdej kuchni - Sprawdzą się do przechowywania, podawania oraz dozowania przypraw. Dzięki nim przyprawy będą zawsze pod ręką. Przydatny zarówno w użytku domowym, jak i w gastronomii.
✅ Klasyczny design - Pieprzniczka i solniczka charakteryzują się prostą, ponadczasową formą, która doskonale komponuje się z każdą zastawą stołową.
Zestaw dwóch pojemników składający się z solniczki i pieprzniczki. Wykonane z wytrzymałych materiałów. Wygodne dozowanie zapewnia otwór, który pozwoli uniknąć dodania zbyt dużej ilości przypraw. Dozowanie przypraw z pojemnika jest dużo wygodniejsze niż bezpośrednio z torebki. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Szerokość | 5,2 cm |
| Długość | 5,2 cm |
| Waga (g) | 74 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 10 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 8 |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 5 |
| Kolor dominujący | przezroczysty |
| Waga gabarytowa (g) | 66.67 |
| Materiał | tworzywo |
| Liczba sztuk w opakowaniu dla jednostki standardowej | 2 |
| Wysokość | 8 cm |