Solniczka i pieprzniczka szklana 170 ml 2 szt.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ Zestaw solniczki i pieprzniczki - Zestaw przyprawników składający się z dwóch pojemników do soli oraz pieprzu. Wymiary każdego pojemnika wynoszą 5 x 5 x 14 cm, a pojemność każdego z nich to 170 ml. Zestaw posiada oznaczenia na zakrętkach: literę S dla soli oraz P dla pieprzu.
✅ Solidnie wykonane - Pieprzniczka i solniczka wykonane są z grubego szkła w przezroczystym kolorze. Zakrętki wykonane z metalu w srebrnym kolorze.
✅ Zakrętka z dziurkami dozującymi - Zamykane za pomocą praktycznej zakrętki z dziurkami. Otwory pozwolą dawkować odpowiednią ilość przypraw bez ryzyka dodania zbyt dużej ilości. Zamykanie przypraw sprawi, że zachowają na dłużej swoją świeżość i aromat.
✅ Przydatne w każdej kuchni - Sprawdzą się do przechowywania, podawania oraz dozowania przypraw. Dzięki nim przyprawy będą zawsze pod ręką. Przydatny zarówno w użytku domowym, jak i w gastronomii.
✅ Klasyczny design - Pieprzniczka i solniczka charakteryzują się prostą, ponadczasową formą, która doskonale komponuje się z każdą zastawą stołową.
Zestaw dwóch pojemników składający się z solniczki i pieprzniczki. Wykonane z wytrzymałych materiałów. Wygodne dozowanie zapewnią otwory, które pozwolą uniknąć dodania zbyt dużej ilości przypraw. Dozowanie przypraw z pojemnika jest dużo wygodniejsze niż bezpośrednio z torebki. Oryginalny produkt marki Vilde. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Materiał | szkło |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 5,3 |
| Wysokość | 14 cm |
| Waga gabarytowa (g) | 137.5 |
| Pojemność | 170 ml |
| Liczba sztuk w opakowaniu dla jednostki standardowej | 2 |
| Szerokość | 5 cm |
| Długość | 5 cm |
| Waga (g) | 327 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 15 |
| Kolor dominujący | przezroczysty |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 11 |