Solniczka i pieprzniczka szklana 2 szt.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ SZKLANE - Zestaw składający się z solniczki oraz pieprzniczki wykonanych ze szkła. Zakrętka wykonana z wysokiej jakości tworzywa w kolorze czarnym i białym. Wymiary pojemnika 6 x 7,5 cm. Pojemność każdego pojemnika wynosi 75 ml.
✅ ŁATWE DOZOWANIE - Pojemniki wyposażone są w regulowane otwory dla łatwego dozowania przypraw. Dzięki nim będziemy mogli dawkować odpowiednią ilość bez ryzyka dodania zbyt dużej ilości przypraw.
✅ ZAMYKANE - Otwory zamykane za pomocą praktycznej zakrętki. Zamykanie przypraw sprawi, że zachowają na dłużej swoją świeżość i aromat.
✅ PRZYDATNE - Podstawowe, ulubione przyprawy będą zawsze pod ręką. Przezroczyste szkło pozwoli bez problemu rozpoznać umieszczone w środku przyprawy. Zakrętki w dwóch kolorach pozwolą z łatwością na rozróżnienie soli od pieprzu. Przydatny zarówno w użytku domowym jak i w gastronomii.
✅ ŁATWE CZYSZCZENIE - Pojemnik nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń bez zakrętki.
Zestaw składający się z solniczki i pieprzniczki. Wykonane ze szkła posiadają pokrywki w dwóch różnych kolorach. Wygodne dozowanie zapewnią otwory, które pozwolą uniknąć dodania zbyt dużej ilości przypraw. Dzięki zamknięciu przyprawy dłużej pozostaną świeże. Dozowanie przypraw z pojemnika jest dużo wygodniejsze niż bezpośrednio z torebki. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Wysokość | 7,5 cm |
| Waga gabarytowa (g) | 66.67 |
| Pojemność | 75 ml |
| Liczba sztuk w opakowaniu dla jednostki standardowej | 2 |
| Szerokość | 6 cm |
| Tagi | pojemnik na przyprawy|solniczka|pieprzniczka|pojemnik na sól|pojemnik na pieprz |
| Długość | 6 cm |
| Waga (g) | 162 |
| Rodzaj | Pojemnik na przyprawy |
| Długość w opakowaniu (cm) | 10,5 |
| Kolor dominujący | przezroczysty |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 5,5 |
| Materiał | szkło |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 8 |