Solniczka i pieprzniczka szklana czarna 2 szt.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ Zestaw solniczki i pieprzniczki - Zestaw przyprawników składający się z dwóch pojemników do soli oraz pieprzu. Wymiary każdego pojemnika wynoszą 5,5 x 11 cm, a pojemność każdego z nich to 140 ml.
✅ Solidnie wykonane - Pieprzniczka i solniczka wykonane są z wysokiej jakości przezroczystego szkła. Górna część i zakrętka wykonane z metalu malowanego na czarny, matowym kolor.
✅ Zakrętka z dziurkami dozującymi - Zamykane za pomocą praktycznej zakrętki z dziurkami. Otwory pozwolą dawkować odpowiednią ilość przypraw bez ryzyka dodania zbyt dużej ilości. Zamykanie przypraw sprawi, że zachowają na dłużej swoją świeżość i aromat.
✅ Przydatne w każdej kuchni - Sprawdzą się do przechowywania, podawania oraz dozowania przypraw. Dzięki nim przyprawy będą zawsze pod ręką. Przydatny zarówno w użytku domowym, jak i w gastronomii.
✅ Praktyczne oznaczenia - Wyraźne napisy "Salt" i "Pepper" na pojemnikach zapewniają łatwe rozpoznanie przypraw, co zapewnia wygodę użytkowania na co dzień.
Zestaw dwóch pojemników składający się z solniczki i pieprzniczki. Wykonane z wytrzymałych materiałów. Wygodne dozowanie zapewnią otwory, które pozwolą uniknąć dodania zbyt dużej ilości przypraw. Dozowanie przypraw z pojemnika jest dużo wygodniejsze niż bezpośrednio z torebki. Oryginalny produkt marki Vilde. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Kolor dominujący | czarny |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 12 |
| Materiał | szkło |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 6,5 |
| Wysokość | 11 cm |
| Waga gabarytowa (g) | 156 |
| Pojemność | 2x 140 ml |
| Liczba sztuk w opakowaniu dla jednostki standardowej | 2 |
| Szerokość | 5,5 cm |
| Długość | 5,5 cm |
| Waga (g) | 289 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 13,5 |