Solniczka i pieprzniczka ze stojakiem 3 el.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ Zestaw solniczki i pieprzniczki w stojaku - Zestaw przyprawników składający się z dwóch pojemników do soli oraz pieprzu umieszczonych w stojaku. Wymiary każdego pojemnika wynoszą 3,5 x 3,5 x 9 cm, a pojemność każdego z nich to 60 ml. Stojak ma wymiary 12,5 x 6,5 x 12,5 cm.
✅ Solidnie wykonane - Pieprzniczka i solniczka wykonane są z grubego szkła w przezroczystym kolorze, posiadają ryflowaną powierzchnię. Zakrętki wykonane z metalu w czarnym kolorze. Stojak wykonany z drewna akacjowego z metalowym uchwytem w kolorze czarnym.
✅ Praktyczny stojak w zestawie - Stojak zapewni wygodne przechowywanie i przenoszenie przyprawników. Dzięki niemu wszystkie elementy są zawsze pod ręką i estetycznie uporządkowane na blacie lub stole.
✅ Przydatne w każdej kuchni - Sprawdzą się do przechowywania, podawania oraz dozowania przypraw. Dzięki nim przyprawy będą zawsze pod ręką. Przydatny zarówno w użytku domowym, jak i w gastronomii. Przyprawniki zamykane za pomocą praktycznej zakrętki z dziurkami. Otwory pozwolą dawkować odpowiednią ilość przypraw bez ryzyka dodania zbyt dużej ilości. Zamykanie przypraw sprawi, że zachowają na dłużej swoją świeżość i aromat.
✅ Klasyczny design - Pieprzniczka i solniczka charakteryzują się prostą, ponadczasową formą, która doskonale komponuje się z każdą zastawą stołową.
Zestaw dwóch pojemników składający się z solniczki i pieprzniczki, które są umieszczone w praktycznym stojaku. Wykonane z wytrzymałych materiałów. Wygodne dozowanie zapewnią otwory, które pozwolą uniknąć dodania zbyt dużej ilości przypraw. Dozowanie przypraw z pojemnika jest dużo wygodniejsze niż bezpośrednio z torebki. Oryginalny produkt marki Vilde. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Kolor dominujący | przezroczysty |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 13,2 |
| Materiał | szkło |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 6,8 |
| Wysokość | 12,5 cm |
| Waga gabarytowa (g) | 169 |
| Pojemność | 60 ml |
| Liczba sztuk w opakowaniu dla jednostki standardowej | 3 |
| Szerokość | 6,5 cm |
| Długość | 12,5 cm |
| Waga (g) | 308 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 13,2 |