Taca do serwowania drewniana z uchwytami 39 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ DREWNIANA - Wytrzymała i solidna deska wykonana metodą rzemieślniczą z egzotycznego drewna mangowca. Okrągła deska do krojenia i serwowania wykonana jest z naturalnych materiałów, więc jej średnica może różnić się w zależności od deski od 39 do 40 cm. Grubość deski wynosi 2 cm.
✅ PRZYDATNA - Sprawdzi się zarówno do krojenia jak i serwowania potraw. Idealna do serwowania deski serów oraz wędlin. Duża powierzchnia krojenia.
✅ WYGODNA - Wyposażona w metalowe uchwyty ułatwiający przenoszenie. Uchwyty są wygodne i stabilnie leżą w dłoni.
✅ ODPORNA - Drewno z którego została wykonana deska jest bardzo wytrzymałe. Drewno mangowca jest odporne na wilgoć i odkształcenia, nie chłonie zapachów, szybko schnie.
✅ POSTARZANY WYGLĄD - Deska ma wyjątkowy wygląd. Posiada naturalne barwy a do tego ma postarzany wygląd, co sprawia, że prezentuje się bardzo efektownie.
Drewniana deska, którą wykorzystamy zarówno do krojenia jak i do serwowania potraw. Idealnie sprawdzi się do przygotowania deski serów i wędlin. Deska jest niezwykle przydatna w każdej kuchni. Wykonana z drewna mangowca jest odporna na wilgoć i odkształcenia. Dzięki desce utrzymamy blat w czystości i ochronimy go przed zarysowaniami. Oryginalny produkt marki Vilde. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Wysokość | 4,5 cm |
| Grubość | 2 cm |
| Średnica | 39-40 cm |
| Waga (g) | 1497 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 40 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 40 |
| Kolor dominujący | brązowy |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 4,5 |
| Materiał | drewno |
| Waga gabarytowa (g) | 1066.67 |