Taca do serwowania z kloszem stalowa 24x10 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ PRAKTYCZNA - Taca z kloszem idealna do serwowania dań, przekąsek lub deserów. Taca ma wymiary 24 x 24 cm, średnicę użytkową 20 cm, a wysokość z kloszem wynosi 10 cm.
✅ SOLIDNA - Wykonana z najwyższej jakości stali nierdzewnej, taca jest wytrzymała i odporna na uszkodzenia. Odpowiednio użytkowana posłuży długie lata.
✅ PRZYDATNA - Pozwala na efektowne i profesjonalne serwowanie dań, przekąsek, deserów i wielu innych. Klosz chroni przed wysychaniem i szybkim stygnięciem serwowanych potraw.
✅ WYGODNA - Tacę przeniesiemy w łatwy i wygodny sposób, dzięki odpowiednio wyprofilowanym brzegom. Klosz jest wyposażony w wygodny uchwyt ułatwiający użytkowanie.
✅ UNIWERSALNA - Sprawdzi się podczas spotkań z przyjaciółmi, przyjęć oraz w profesjonalnym użytku w restauracji lub hotelu.
Stalowa taca do serwowania i przenoszenia potraw lub przekąsek. Wyposażona w zdejmowany klosz, który pozwala zachować odpowiednią temperaturę potraw, utrzymując je ciepłe lub chłodne. Doskonale sprawdza się do serwowania dań podczas spotkań towarzyskich. Łatwa w utrzymaniu czystości i wygodna w użytkowaniu. Znajdzie zastosowanie zarówno w domu, jak i w gastronomii. W celu odpowiedniej konserwacji nie zaleca się mycia w zmywarce do naczyń. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Waga (g) | 670 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 25,5 |
| Kolor dominujący | srebrny |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 25 |
| Materiał | stal nierdzewna |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 12 |
| Wysokość | 10 cm |
| Waga gabarytowa (g) | 1250 |
| Szerokość | 24 cm |
| Średnica | 20 cm |
| Długość | 24 cm |