Talerz deserowy ceramiczny zielony ARTHENA GREEN 21 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ Mały talerzyk deserowy o średnicy 21 cm - Talerz do serwowania przekąsek i deserów o wymiarach 21 x 21 x 2,5 cm.
✅ Wykonany z ceramiki - Wykonany z najwyższej jakości ceramiki w zielonym kolorze, posiada naturalny, kamionkowy brzeg, który nadaje mu wyjątkowy charakter i sprawia, że prezentuje się efektownie na każdym stole.
✅ Uniwersalne zastosowanie - Sprawdzi się w codziennym użytku, jak i podczas wyjątkowych okazji. Przydatny podczas podawania ciast, deserów, przekąsek, ale również śniadań i kolacji. Można wykorzystać go zarówno w domu, jak i w restauracji.
✅ Nadaje się do zmywarki i mikrofalówki - Talerz można łatwo wyczyścić, gdyż nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń. Można podgrzewać na nim potrawy w kuchence mikrofalowej.
✅ Efektowny design - Utrzymany w modnej kolorystyce, która pięknie prezentuje się na stole wraz z inną zastawą. Talerz posiada klasyczny, okrągły kształt.
Talerzyk deserowy ma efektowny wygląd, idealnie pasuje do każdej zastawy stołowej. Doskonale sprawdzi się zarówno w codziennym użytku, jak i podczas spotkań towarzyskich. Jego modny design i wysokiej jakości materiał gwarantują nie tylko estetykę, ale także bezpieczeństwo i wygodę użytkowania. Oryginalny produkt greckiej marki NAVA z linii naczyń stołowych Arthena Green. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Waga (g) | 486 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 21 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 21 |
| Kolor dominujący | zielony |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 2,5 |
| Materiał | ceramika |
| Waga gabarytowa (g) | 147 |
| Wysokość | 2,5 cm |
| Szerokość | 21 cm |
| Długość | 21 cm |