Talerz obiadowy głęboki porcelanowy biały SERCE 22 cm, 250 ml
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ PRZYDATNY - Talerz obiadowy głęboki niezbędny w każdym domu. Talerz ma średnicę 22 cm, wysokość 3 cm oraz pojemność 250 ml.
✅ PORCELANOWY - Wykonane z najwyższej jakości porcelany w białym kolorze. Posiada delikatne zdobienie z motywem linii i serduszka.
✅ UNIWERSALNY - Idealnie sprawdzi się do serwowania domowych zup, bulionów, kremów. Talerz pozwoli również na efektowne serwowanie deserów. Można wykorzystać również do podawania płatków, jogurtów, owoców, surówek czy przekąsek.
✅ ŁATWE CZYSZCZENIE - Talerz wyczyścimy w łatwy sposób, nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń.
✅ KLASYCZNY DESIGN - Utrzymany w modnej kolorystyce, talerz obiadowy głęboki posiada klasyczny wzór i pięknie prezentuje się na stole wraz z inną zastawą.
Talerz obiadowy głęboki wykorzystamy do serwowania zup, bulionów, kremów. Świetnie sprawdzi się do serwowania płatków śniadaniowych, surówek oraz przekąsek. Niezwykle uniwersalne zastosowanie sprawi, że będzie często używany. Przydatny w każdym domu, zarówno podczas codziennych spotkań, jak i wyjątkowych okazji. Prosty i klasyczny kształt sprawi, że efektownie prezentuje się na stole. W naszej ofercie znajdują się również inne elementy z serii Serduszka. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Waga (g) | 358 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 22 |
| Kolor dominujący | biały |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 22 |
| Materiał | porcelana |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 3 |
| Wysokość | 3 cm |
| Waga gabarytowa (g) | 242 |
| Pojemność | 250 ml |
| Szerokość | 22 cm |
| Długość | 22 cm |