Talerz obiadowy płytki ceramiczny niebieski RELIEF 27 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ PRZYDATNY - Płytki talerz obiadowy, niezbędny w każdym domu.
✅ SOLIDNY - Wykonany z wysokiej jakości ceramiki w kolorze niebieskim.
✅ NOWOCZESNY - Nowoczesne wzornictwo i modny kolor.
✅ PRAKTYCZNY - Sprawdzi się w codziennym użytku jak i podczas wyjątkowych okazji.
✅ ŁATWE CZYSZCZENIE - Nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń
Uniwersalny talerz obiadowy o średnicy 27 cm. Wykonany z wysokiej jakości ceramiki w kolorze niebieskim. Niezwykle praktyczny. Przydatny zarówno w domu podczas codziennych spotkań jak i wyjątkowych okazji. Można stosować w mikrofalówce. Świetnie sprawdzi się do podawania obiadu, przekąsek. Talerz marki Orion z serii Relief. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Średnica | 27 cm |
| Gewicht (g) | 660 |
| Waga (g) | 660 |
| Dominante kleur | blauw |
| Długość w opakowaniu (cm) | 27 |
| Logistiek lengte(cm) | 27 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 27 |
| Logistiek breedte(cm) | 27 |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 3 |
| Logistiek hoogte(cm) | 3 |
| Kolor dominujący | niebieski |
| Waga gabarytowa (g) | 364.5 |
| Dimensionaal gewicht (g) | 364.5 |
| Materiał | ceramika |
| Materiaal | keramiek |
| Diameter | 27 cm |
| Wysokość | 3,2 cm |
| Hoogte | 3,2 cm |