Talerze deserowe szklane czarne 18 cm 6 szt.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ Zestaw 6 talerzy deserowych - Sześć płytkich talerzy deserowych niezbędnych w każdym domu. Każdy talerz ma wymiary 18 x 18 x 2 cm.
✅ Wykonane ze szkła - Wykonane z wysokiej jakości szkła opalowego w czarnym kolorze. Szkło opalowe swoim wyglądem przypomina porcelanę. Talerze są wytrzymałe i odporne na wysokie temperatury do max.+100°C.
✅ Uniwersalne zastosowanie - Sprawdzą się w codziennym użytku, jak i podczas wyjątkowych okazji. Sprawdzą się w codziennym użytku, jak i podczas wyjątkowych okazji. Przydatne podczas podawania ciast, deserów, przekąsek, ale również śniadań i kolacji.
✅ Nadają się do zmywarki i mikrofalówki - Talerze wyczyścimy w łatwy sposób, nadają się do mycia w zmywarce do naczyń. Można podgrzewać na nich potrawy w kuchence mikrofalowej.
✅ Klasyczny design - Utrzymane w klasycznej kolorystyce, która pięknie prezentuje się na stole wraz z inną zastawą. Talerze posiadają wyjątkowy, kwadratowy kształt, złagodzone oraz zaokrąglone brzegi.
Zestaw sześciu talerzy deserowych. Solidnie wykonane i niezwykle praktyczne. Przydatne w każdym domu, zarówno podczas codziennych posiłków, jak i podczas specjalnych okazji. Prosty i klasyczny kształt sprawia, że talerze są bardzo wygodne w użytkowaniu. Posiadają klasyczny kolor i pięknie prezentują się na stole. Oryginalny produkt marki Vilde. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Kolor dominujący | czarny |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 5 |
| Materiał | szkło |
| Waga gabarytowa (g) | 285 |
| Wysokość | 2 cm |
| Liczba sztuk w opakowaniu dla jednostki standardowej | 6 |
| Szerokość | 18 cm |
| Długość | 18 cm |
| Waga (g) | 1334 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 19 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 18,5 |