Taśma LED smart NITEBIRD SL3 2x5m Wi-Fi RGB Tuya
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Inteligentna taśma LED NiteBird SL3 (2x5m), Tuya
Inteligentna taśma LED firmy NiteBird zapewni wspaniałe i klimatyczne oświetlenie w Twoim domu. Urządzenie oferuje możliwość sterowania aplikacją oraz za pomocą inteligentnych asystentów głosowych takich jak Amazon Alexa i Google Home. Ciesz się kontrolą oświetlenia, nawet gdy jesteś poza domem! Urządzenie obsługuje pasmo WiFi 2.4 GHz. W zestawie znajdziesz 2 taśmy LED o długości 5 m.
Światło w rytm muzyki
Dzięki wbudowanemu w taśmę mikrofonowi urządzenie może przejść w tryb, który spowoduje zmienianie się światła w rytm muzyki. Jest to ciekawe rozwiązanie na domową imprezę – dzięki niemu zapewnisz sobie i swoim gościom dodatkową atrakcję!
Różnorodność scen
Taśma LED oferuje możliwość ustawienia 8 gotowych scen, które pomogą przekształcić dom w żywe i różnorodne środowisko – wybieraj w zależności od swojego nastroju! Możesz też dostosować kolor światła i regulować jego jasność. Takie oświetlenie świetnie sprawdzi się na przykład w łazience, kuchni, salonie, na suficie, przy schodach, przy biurku oraz wokół telewizora.
Bez ograniczeń
Za pomocą aplikacji można utworzyć grupę taśm, które da się obsługiwać jednocześnie. Takie rozwiązanie oszczędza nam czasu, gdy chcemy ujednolicić oświetlenie w domu. Taśmami można sterować z różnych urządzeń.
W zestawie
- Inteligenta taśma LED NiteBird SL3 x2
- Instrukcja obsługi w języku polskim
| Producent | NiteBird |
|---|---|
| Model | SL3 |
| Wejście | Zasilacz 12V/1A |
| Długość | 5 m |
| Łączność | WiFi (2,4 GHz) |
| Aplikacja | TuyaSmart, Gosund |
| Kompatybilność | Amazon Alexa, Google Assistant |
Dane techniczne
| Gross weight | 384 |
| Pobierz instrukcję | https://files.innpro.pl/NiteBird/6972391282324 |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | ES |
| Łączność | Wi-Fi |
| HS Code | 9405423190 |
| Miasto producenta | Shenzhen |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Fuenlabrada |
| Sterowanie | Aplikacja |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/smarthome/sg_smarthome_lighting.pdf |
| Kod pocztowy producenta | 518000 |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 28947 |
| Net weight | 354 |
| Ulica producenta | DiFu |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Calle Río Tormes |
| Ilość w kartonie | 42 szt. |
| Kod producenta | Nitebird |
| Numer producenta | 2F |
| Numer osoby odpowiedzialnej | O. 3 |
| Box width | 13,50 |
| Kod osoby odpowiedzialnej | Nitebird |
| Kolor | RGB |
| Box height | 6,00 |
| Mail producenta | support@ghomesmart.com |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | SUCCESS COURIER SL |
| Długość (m) | 10 |
| Box length | 17,00 |
| Kraj producenta | CN |
| Mail osoby odpowiedzialnej | Successservice2@hotmail.com |
| Aplikacja | Google Home, Amazon Alexa |