Taśma LED smart YEELIGHT Basic Strip Lights 12m RGBIC
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pasek LED RGBIC Yeelight Led Basic Strip Lights (12 m)
Yeelight Basic Strip Lights to innowacyjny pasek LED o długości 12 metrów, który pozwala na pełną swobodę aranżacji oświetlenia w domu. Dzięki technologii RGBIC każdy segment może świecić niezależnie, a Ty możesz zachwycać się bogactwem kolorów i dynamicznymi efektami. Teraz z łatwością podkreślisz strefę gamingową lub stworzysz przytulną atmosferę w sypialni! Oświetleniem sterować możesz przy użyciu kontrolera lub aplikacji.
Efekty świetlne na różne okazje
Korzystaj z ponad 20 efektów świetlnych, które doskonale sprawdzą się na różne okazje – od romantycznych wieczorów po imprezy ze znajomymi. Efekty można łatwo zmieniać za pomocą aplikacji Yeelight lub kontrolera, który znajduje się w zestawie. Twórz własne kompozycje dzięki funkcji Freely DIY i dostosuj oświetlenie do swoich potrzeb.
Muzyka i światło w doskonałej harmonii
Dzięki funkcji Music Flow światło reaguje na dźwięki otoczenia. W efekcie pasek LED RGBIC Yeelight Led Basic Strip Lights doskonale sprawdza się podczas imprez czy relaksujących wieczorów z ulubioną playlistą, wzbogacając każdy moment.
Pełna kontrola z aplikacją Yeelight
Za pomocą aplikacji Yeelight możesz zmieniać kolory, dostosowywać jasność, a także tworzyć własne scenariusze oświetleniowe. Yeelight Led Basic Strip Lights współpracuje z ekosystemem Yeelight, dzięki czemu możesz łatwo łączyć go z innymi inteligentnymi urządzeniami, takimi jak kurtyna świetlna Yeelight Curtain Light czy też lampki świąteczne Yeelight Christmas String Light.
Swoboda montażu
Pasek LED Yeelight Basic Strip Lights jest niezwykle prosty w instalacji dzięki samoprzylepnej taśmie. Możesz zamontować go na ścianach, sufitach, meblach czy wokół telewizora. Istnieje także możliwość przycięcia go w wyznaczonych miejscach, aby dostosować długość do swoich potrzeb.
W zestawie:
- Pasek LED RGBIC Yeelight Led Basic Strip Lights (12 m)
- Kontroler
- Przewód zasilający
- Zasilacz
| Producent | Yeelight |
|---|---|
| Kod producenta | YLYDD-0039 |
| Długość | 12 m / 39,36 ft |
| Napięcie wejściowe | 100-240V 50/60Hz |
| Technologia | RGBIC |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Ilość diod | 18 diod/m |
| Łączność | Bluetooth |
| Zasilanie | DC 24V-0.75A/18W |
Dane techniczne
| Gross weight | 240 |
| Pobierz instrukcję | https://files.innpro.pl/Yeelight/6924922255536 |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | PL |
| Długość | 12 |
| Napięcie (V) | 230V |
| HS Code | 8539510000 |
| Miasto producenta | Qingdao |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Rybnik |
| Stan | Nowy |
| Klasa efektywności energetycznej | brak |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/smarthome/sg_smarthome_lighting.pdf |
| Kod pocztowy producenta | 266100 |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 44-200 |
| Stan opakowania | oryginalne |
| Sterowanie | Aplikacja |
| Net weight | 190 |
| Ulica producenta | Keyuanwei One Road |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Rudzka |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Ilość w kartonie | 80 szt. |
| Kod producenta | Yeelight |
| Numer producenta | Building B |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 65C |
| Aplikacja | Google Home, Amazon Alexa, Apple HomeKit |
| Box width | 12,50 |
| Kod osoby odpowiedzialnej | INNPRO |
| Informacje o generowaniu danych | https://dataact.innpro.pl/yeelight/6924922255536 |
| Łączność | Wi-Fi, Bluetooth |
| Box height | 5,50 |
| Mail producenta | support@yeelight.com |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | INNPRO Robert Błędowski sp. z o. o. |
| Kolor | RGBW |
| Moc | 18 |
| Box length | 12,50 |
| Kraj producenta | CN |
| Mail osoby odpowiedzialnej | zgloszenia@innpro.pl |
| Długość (m) | 12 |
| Barwa światła | wielokolorowy |