Temperówka do warzyw spaghetti 3w1
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ OBROTOWA - Temperówka do warzyw obrotowa 3w1, pozwoli na przygotowanie warzyw w trzech wersjach. Z pomocą tarki przygotujemy warzywne spaghetti: spirale, cienki makaron z warzyw oraz szerszy makaron z warzyw. Tarka ma wymiary 7 x 14 cm.
✅ WYTRZYMAŁA - Obudowa tarki wykonana z najwyższej jakości tworzywa w białym kolorze ze wstawkami w zielonym kolorze, ostrza tarki wykonane ze stali nierdzewnej.
✅ PRZYDATNA - Tarka jest w formie temperówki do warzyw, pozwoli na wygodne przygotowanie warzywnego spaghetti z warzyw takich jak marchewka, cukinia czy ogórek.
✅ ŁATWA OBSŁUGA - Tarka jest łatwa w obsłudze, w wygodny sposób możemy pokroić na niej warzywa. W celu odpowiedniej pielęgnacji nie zaleca się mycia w zmywarce do naczyń.
✅ FUNKCJONALNA - Posiada osłonę na palce, która ochroni przed zranieniem się o ostrza podczas krojenia warzyw.
Tarka spiralna do warzyw 3w1 pozwoli nam na przygotowanie warzyw w trzech wersjach. Tarka pełni rolę temperówki za pomocą której w łatwy sposób możemy uzyskać spirale, cienkie paski oraz grubsze paski, które swoim wyglądem przypominają makaron. Wygodna w użytkowaniu, wystarczy włożyć warzywo a następnie ostrzyć jak podczas korzystania z temperówki, nie wymaga baterii. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Waga (g) | 107 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 15 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 8 |
| Kolor dominujący | biały |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 8 |
| Materiał | tworzywo |
| Waga gabarytowa (g) | 160 |
| Wysokość | 14 cm |
| Szerokość | 7 cm |
| Długość | 7 cm |