Termometr z higrometrem 8,5 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ UNIWERSALNY - Okrągły termometr z higrometrem, posiada uniwersalne zastosowanie. Z jego pomocą zmierzymy wilgotność powietrza i temperaturę wewnątrz domu oraz na zewnątrz np. na balkonie, tarasie, ogrodzie. Termometr ma wymiary 8,5 x 8,5 x 2 cm.
✅ CZYTELNA SKALA - Termometr posiada czytelną skalę od -30°C do +50° C. Znajdujący się nad termometrem higrometr pozwala na odczyt wilgotności powietrza (od 0% do 100% RH).
✅ WYTRZYMAŁY - Wykonany z najwyższej jakości tworzywa sztucznego w srebrnym kolorze. Klasyczny wygląd sprawi, że będzie się dobrze prezentował w każdym miejscu.
✅ PRZYDATNY - Dzięki niemu będziesz mógł codziennie sprawdzić temperaturę oraz wilgotność na zewnątrz lub wewnątrz pomieszczeń.
✅ ŁATWY MONTAŻ - Termometr posiada zawieszkę za pomocą której w łatwy sposób go zawiesimy. Termometr nie zajmie dużo miejsca.
Termometr do pomiaru temperatury oraz wilgotności powietrzna. Sprawdzi się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Jego klasyczny wygląd sprawia, że termometr jest ciekawym dodatkiem do pomieszczeń, ale również ogrodu czy tarasu. Dzięki niemu możesz szybko i wygodnie monitorować temperaturę oraz procent wilgotności. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Szerokość | 8,5 cm |
| Waga (g) | 50 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 20 |
| Rodzaj | Termometr zewnętrzny|Termometr wewnętrzny|Higrometr |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 10 |
| Kolor dominujący | srebrny |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 2 |
| Materiał | tworzywo |
| Waga gabarytowa (g) | 66.67 |
| Wysokość | 8,5 cm |
| Grubość | 2 cm |