Wkłady chłodzące do lodówki turystycznej 2x200 g 2 szt.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ CHŁODZĄCE - Zestaw dwóch wkładów chłodzących do lodówki turystycznej oraz torby. Każdy wkład ma 200 g i wymiary 16,5 x 10 x 1,5 cm.
✅ UNIWERSALNE - Uniwersalne zastosowanie, pasują do różnych modeli lodówek i toreb. Przydatne w upalne dni. Z ich pomocą schłodzimy napoje, przekąski oraz potrawy umieszczone w lodówce turystycznej lub torbie.
✅ WYTRZYMAŁE - Wykonane z wytrzymałego na uszkodzenia tworzywa w kolorze niebieskim. Posiadają wypełnienie, które zapewnia optymalny czas chłodzenia i nie przecieka.
✅ WIELKOROTNEGO UŻYTKU - Masa każdego z dwóch wkładów wynosi 400 ml. Wkłady wykorzystamy wielokrotnie, wystarczy tylko po używaniu ponownie je zamrozić.
✅ BEZPIECZNE - Wkłady są wykonane z materiałów bezpiecznych dla zdrowia i są odpowiednie do kontaktu z żywnością. Posiadają niezbędne atesty.
Zestaw dwóch wkładów chłodzących każdy o pojemności 200 ml. Dzięki nim schłodzimy napoje, przekąski oraz potrawy umieszczone w lodówce turystycznej lub torbie. Świetnie sprawdzą się podczas wycieczek, wypadów za miasto. Niezwykle przydatne podczas upalnych dni. Dzięki możliwości wielokrotnego użytkowania posłużą nam długie lata. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Szerokość | 10 cm |
| Liczba sztuk w opakowaniu dla jednostki standardowej | 2 |
| Długość | 16,5 cm |
| Waga (g) | 400 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 16,5 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 10 |
| Kolor dominujący | niebieski |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 3 |
| Materiał | tworzywo |
| Waga gabarytowa (g) | 80 |
| Wysokość | 1,5 cm |
| Istotne informacje | Nadaje się do zamrażarki|Nadaje się do lodówki |