Wózek z torbą na zakupy szary 40 l
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ STABILNY - Wózek zakupowy z torbą o pojemności 40 litrów. Wyjątkowo przydatny dla starszych osób. Wózek ma wymiary całkowite 30 x 40 x 96 cm. Wymiary torby: 30 x 22 x 53 cm.
✅ IDEALNY NA ZAKUPY - Świetnie sprawdzi się do przewożenia ciężkich zakupów lub ułatwi podróż.
✅ POJEMNA TORBA - Torba z wózka ma kolor bordowy i efektowny dekor. Dla komfortu użytkowania zamykana jest na sznurek. Posiada również tylną kieszeń, która jest zamykana na zamek oraz boczne kieszenie.
✅ ŁATWA OBSŁUGA - Łatwy w obsłudze, bez problemu zamocujemy na nim torbę i zdemontujemy ze stelażu.
✅ DUŻA ŁADOWNOŚĆ - Niezwykle pakowny - ładowność do 30 kg.
Wózek z torbą na kółkach jest niezwykle praktyczny. Wyjątkowo przydatny dla osób starszych. Niezwykle łatwy w obsłudze. Wózek jest łatwy w utrzymaniu czystości. Dzięki niemu nie będziemy musieli nosić ciężkich zakupów tylko w wygodny sposób przewieziemy je. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowane zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Wysokość | 96 cm |
| Waga gabarytowa (g) | 4650 |
| Pojemność | 40 l |
| Tagi | wózek na zakupy |
| Szerokość | 40 cm |
| Długość | 30 cm |
| Waga (g) | 2120 |
| Rodzaj | Wózek zakupowy |
| Długość w opakowaniu (cm) | 90 |
| Kolor dominujący | szary |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 31 |
| Materiał | poliester |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 10 |