Wykałaczki bambusowe 3x150 szt.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ PRAKTYCZNE - Zestaw trzech opakowań drewnianych wykałaczek koktajlowych. Każde opakowanie zawiera 150 sztuk wykałaczek. Wykałaczki zapakowane w wygodne plastikowe pudełko. Długość każdej wykałaczki wynosi 6,5 cm.
✅ BAMBUSOWE - Wykonane z naturalnego drewna bambusowego. Wykałaczki są dwustronne. Niezwykle praktyczne i wytrzymałe.
✅ UNIWERSALNE - Niezastąpione podczas serwowania przekąsek, koreczków itp. Przydadzą się także po spożytym posiłku. Wykorzystamy je również jako pikery, możemy umieścić na nich kartonową dekorację i wbić w podawaną potrawę.
✅ JEDNORAZOWE - Wykałaczki są jednorazowe, więc pozwolą zachować higienę podczas spotkań w większym gronie. pokrywka wyposażona jest w podajnik, który zapewni komfortowe wyciąganie ich.
✅ PRZYDATNE - Wykałaczki są przydatne podczas przyjęć urodzinowych, spotkań ze znajomymi oraz organizacji np. baby shower.
Zestaw trzech opakowań wykałaczek koktajlowych. Wyjątkowy i unikalny sposób prezentowania przekąsek oraz przystawek. Pikery są przydatne podczas spotkań rodzinnych oraz organizacji przyjęć. Wykorzystamy je również w restauracji lub barze do serwowania poczęstunku i tapas. Wykałaczki są wygodne w użytkowaniu i wytrzymałe, dzięki użytym materiałom. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Materiał | drewno |
| Waga gabarytowa (g) | 71.5 |
| Wysokość | 7 cm |
| Liczba sztuk w opakowaniu dla jednostki standardowej | 450 |
| Szerokość | 3,5 cm |
| Długość | 3,5 cm |
| Waga (g) | 88 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 13,5 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 11,5 |
| Kolor dominujący | wielokolorowy |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 3,5 |