Wykrawacz do ciastek stalowy choinka 15,5 cm 2 szt.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ PRAKTYCZNE - Zestaw dwóch świątecznych wykrawaczy na czas Świąt Bożego Narodzenia. Idealne do przygotowania ciasteczek i pierników w kształcie choinki 3D. Foremki mają długość 15,5 cm oraz szerokość 7,5 cm.
✅ WYTRZYMAŁE - Wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Wykrawacze są trwałe i wytrzymałe. Odpowiednio użytkowane posłużą przez długie lata.
✅ UNIWERSALNE - Z pomocą wykrawacza przygotujesz ciastka, pierniki oraz ozdoby z masy cukrowej na torty, ciasta i desery. Upieczone ciastka można połączyć za pomocą lukru, aby przygotować piernikową choinkę 3D.
✅ WSZECHSTRONNE - Wykrawacze wykorzystamy również do krojenia masy cukrowej, chleba, kanapek, galaretki, sera, miękkich owoców w efektownym wzorze.
✅ ŁATWE CZYSZCZENIE - Łatwe w utrzymaniu czystości. Nadają się do mycia w zmywarce do naczyń.
Komplet dwóch wykrawaczy cukierniczych pozwoli stworzyć pierniczki oraz ciasteczka w kształcie choinki. Świetnie sprawdzą się w okresie świątecznym. Niezastąpione w kuchni, przydatne dla miłośników pieczenia. Dzięki nim przygotujesz trójwymiarowe ciastka w kształcie choinki. Przygotowane ciastka sprawdzą się jako dekoracja świątecznego stołu lub szopki. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Szerokość | 7,5 cm |
| Długość | 15,5 cm |
| Waga (g) | 56 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 24 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 12,5 |
| Kolor dominujący | srebrny |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 2 |
| Materiał | stal nierdzewna |
| Waga gabarytowa (g) | 96 |
| Wysokość | 2 cm |
| Liczba sztuk w opakowaniu dla jednostki standardowej | 2 |