Wykrawacz do ciastek stalowy choinka 4,5 cm 2 szt.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ PRAKTYCZNE - Zestaw dwóch wykrawaczy cukierniczych w kształcie choinki. Idealne do przygotowania ciasteczek i pierników. Wykrawacze mają wymiary 4,5 x 4 x 1,5 cm.
✅ WYTRZYMAŁE - Wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Wykrawacze są trwałe i wytrzymałe. Odpowiednio użytkowane posłużą przez długie lata.
✅ UNIWERSALNE - Z pomocą wykrawaczy przygotujesz ciastka, pierniki oraz ozdoby z masy cukrowej na torty, ciasta i desery.
✅ WSZECHSTRONNE - Wykrawacze wykorzystamy również do krojenia masy cukrowej, chleba, kanapek, galaretki, sera, miękkich owoców w efektownym wzorze.
✅ ŁATWE CZYSZCZENIE - Łatwe w utrzymaniu czystości. Nadają się do mycia w zmywarce do naczyń.
Komplet dwóch wykrawaczy cukierniczych pozwoli stworzyć pierniczki oraz ciasteczka w kształcie choinek. Świetnie sprawdzą się w okresie świątecznym. Niezastąpione w kuchni, przydatne dla miłośników pieczenia. Dzięki nim przygotujesz ciastka o wyjątkowym wzorze. Zestaw świetnie sprawdzi się do przygotowania klasycznych ciasteczek z dziurką lub bez, ciastka z landrynkowym witrażem lub ciastka typu Linzer przełożone marmoladą lub dżemem. Wykrawacze pozwolą stworzyć również mini kanapki w oryginalnym kształcie lub ozdoby z masy cukrowej. Oryginalny produkt czeskiej firmy Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Materiał | stal nierdzewna |
| Waga gabarytowa (g) | 8 |
| Wysokość | 1,5 cm |
| Liczba sztuk w opakowaniu dla jednostki standardowej | 2 |
| Szerokość | 4 cm |
| Długość | 4,5 cm |
| Waga (g) | 13 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 4 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 4,5 |
| Kolor dominujący | srebrny |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 3 |