Wykrawacze do ciastek stalowe Wielkanoc 6 cm 3 szt.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ PRZYDATNE - Wysokiej jakości wykrawacze cukiernicze w kształcie kurki, zajączka oraz kaczuszki.
✅ WYTRZYMAŁE - Wykonane ze stali nierdzewnej w kolorze srebrnym.
✅ UNIWERSALNE - Dzięki nim przygotujesz ciastka o wyjątkowym wzorze. Idealny do ciasteczek i pierników. Sprawdzi się do dekoracji cukierniczych.
✅ WIELOFUNKCYJNE - Nie tylko idealne do krojenia ciasta na ciastka, ale także do krojenia masy cukrowej, chleba, kanapek, galaretki, sera, miękkich owoców.
✅ ŁATWE CZYSZCZENIE - Łatwe w utrzymaniu czystości. Nadają się do mycia w zmywarce do naczyń.
Zestaw trzech wykrawaczy cukierniczych w różnych wielkanocnych kształtach. Wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Dzięki nim przygotujemy ciastka, pierniki oraz ozdoby z masy cukrowej na torty, ciasta i desery. Kształt kurki, zajączka i kaczuszki świetnie sprawdzi się w okresie wielkanocnym, ale również poza nim. Foremka jest niezwykle łatwa w obsłudze, w łatwy i precyzyjny sposób wykroimy ciasteczka. Przygotowywanie ciasteczek to świetny sposób na spędzenie czasu z dziećmi w kuchni. Oryginalny produkt czeskiej firmy Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Szerokość | 5 cm |
| Długość | 6 cm |
| Waga (g) | 24 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 13 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 6 |
| Kolor dominujący | srebrny |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 1,5 |
| Materiał | stal nierdzewna |
| Waga gabarytowa (g) | 13 |
| Wysokość | 1,6 cm |
| Liczba sztuk w opakowaniu dla jednostki standardowej | 3 |