Wykrawacze do ciastek stalowe anioł 12 cm 3 szt.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ PRAKTYCZNE - Zestaw trzech świątecznych wykrawaczy w kształcie anioła. Idealne do przygotowania ciasteczek i pierników. W zestawie foremki w różnych wielkościach: duża (12 x 9,5 x 2,5 cm), średnia (9 x 7,5 x 2,5 cm) i mała (7 x 5,5 x 2,5 cm).
✅ WYTRZYMAŁE - Wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Wykrawacze są trwałe i wytrzymałe. Odpowiednio użytkowane posłużą przez długie lata.
✅ UNIWERSALNE - Z pomocą wykrawaczy przygotujesz ciastka, pierniki oraz ozdoby z masy cukrowej na torty, ciasta i desery.
✅ WSZECHSTRONNE - Wykrawacze wykorzystamy również do krojenia masy cukrowej, chleba, kanapek, galaretki, sera, miękkich owoców w efektownym wzorze.
✅ ŁATWE CZYSZCZENIE - Łatwe w utrzymaniu czystości. Nadają się do mycia w zmywarce do naczyń.
Komplet trzech wykrawaczy cukierniczych pozwoli stworzyć pierniczki oraz ciasteczka w kształcie aniołka. Świetnie sprawdzą się w okresie świątecznym. Niezastąpione w kuchni, przydatne dla miłośników pieczenia. Dzięki nim przygotujesz ciastka o wyjątkowym wzorze. Wykrawacze pozwolą stworzyć również mini kanapki w oryginalnym kształcie lub ozdoby z masy cukrowej. Foremki są wygodne w przechowywaniu, gdyż wchodzą jedna w drugą, co sprawia, że zajmują mało miejsca w szafce. Oryginalny produkt holenderskiej marki La Cucina. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Wysokość | 2,5 cm |
| Liczba sztuk w opakowaniu dla jednostki standardowej | 3 |
| Szerokość | 9,5 cm |
| Długość | 12 cm |
| Waga (g) | 68 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 13 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 10 |
| Kolor dominujący | srebrny |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 2,5 |
| Materiał | stal nierdzewna |
| Waga gabarytowa (g) | 43.33 |