Zatyczka do wina próżniowa 4 szt.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ Zestaw 4 szt. zatyczek próżniowych do butelek - Praktyczne zatyczki umożliwiają szczelne i próżniowe zamknięcie otwartej butelki z winem, sokiem lub innym napojem, zapobiegając ich psuciu. Każda zatyczka ma wymiary 3,3 x 3,3 x 4 cm.
✅ Solidne i wytrzymałe - Zatyczki wykonane są z trwałego tworzywa w kolorze czarnym. Użyty materiał jest odporny na działanie płynów, gwarantując długotrwałe użytkowanie.
✅ Przeznaczone do stosowania z pompką próżniową - Zatyczki można używać z ręczną pompką próżniową lub elektryczną wyposażoną w końcówkę z wężykiem do odsysania powietrza. Korki są wielokrotnego użytku.
✅ Zachowanie świeżości napojów - Dzięki odessaniu powietrza proces utleniania zostaje spowolniony, co pozwala dłużej zachować smak, aromat i jakość wina lub soków.
✅ Uniwersalne zastosowanie - Idealne do wina, soków i innych napojów, szczególnie w sezonie letnim. Nie są przeznaczone do butelek z winem musującym.
Zestaw czterech zatyczek próżniowych to praktyczne rozwiązanie, które pomaga przedłużyć świeżość napojów po otwarciu butelki. Dzięki zastosowaniu pompy próżniowej napoje zachowują swój smak i aromat na dłużej. Wykonane z trwałego tworzywa zatyczki są wygodne w użyciu i sprawdzą się w każdej kuchni. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Długość | 3,3 cm |
| Waga (g) | 87 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 23,5 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 12,5 |
| Kolor dominujący | czarny |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 4 |
| Materiał | tworzywo |
| Waga gabarytowa (g) | 184 |
| Wysokość | 4 cm |
| Liczba sztuk w opakowaniu dla jednostki standardowej | 4 |
| Szerokość | 3,3 cm |